Завантажити та скачати торренти українською

Єдина Країна!

Українські народні думи та історичні пісні (1955) [pdf] | Оцифровано Гуртом

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Завантажуючі та активність
Роздають: [ 2 ]
Автор Повідомлення
tarasdem2 
Почесний оцифрувальник літератури

Востаннє: 20.06.13

2011-06-11 00:00  
Українські народні думи та історичні пісні (1955) [pdf] | Оцифровано Гуртом

Мова: українська
Опис:
Видання українських народних дум та історичних пісень має майже 150-річну історію.Публікація народних дум та історичних пісень в одному збірникові, упорядкованому за історико-тематичним принципом, дає можливість прослідкувати, як багатовікова героїчна поезія українського народу відображає історичну дійсність. Виходячи з цього, упорядники й підготували збірник цих народних творів за таким принципом. Зразки дум та історичних пісень згруповано в збірнику за історико-тематичними розділами, думи та пісні подано не окремо, а разом.Збірник містить основні, вибрані тексти українських народних дум та історичних пісень — як ті, в яких прямо говориться про конкретні події, місцевості і особи, так і ті, де змальовуються такі історичні явища, як боротьба проти соціального і національного гноблення, кріпацтво, рекрутчина, чумацтво, наймитство.

P.S. Збірник викладається частково(без розділу "радянська доба").

Автор: Упорядкували П.Д.Павлій, М.С.Родіна, М.П.Стельмах
Видавництво: Академія наук Української РСР Київ
Формат: pdf
Кількість сторінок: 320

Джерело: Власний скан
Особиста оцінка: 8 - мені сподобалося

книга відсканована у рамках проекту
"Оцифрування книг Гуртом"

Фріліч (завантажене не впливає на рейтинг)
 Ukrayinski narodni dumy ta istorychni pisni.pdf [Hurtom.com].torrent 
 Трекер:    Зареєстрований   

Завантажити / скачати книгу українською

відео для новачків

Зареєстрований:   2011-06-12 02:53
 Розмір:   169 MB 
 Подякували:   58    (список)
 Оцінка літератури:   10/10 (Голосів: 17)

Список файлів завантаження
Файл: Українські народні думи та історичні пісні.pdf 169 MB
ssTAss 
Модератор музики

Востаннє: 16.04.14

2011-06-11 00:38  
tarasdem2 написано:
P.S. Збірник викладається частково.

тобто? не всі сторінки зіскановані?

tarasdem2 

2011-06-11 00:46  
Так. Відскановано лише ту частину книги, яка містить твори до жовтневого періоду. Виходячи з того, що книга видана в 1955 році в УРСР, можете собі уявити які радянсько-комуністичні пісні, містяться в після жовтневому періоді(ленін сталін і вся верхушка), викласти цю частину збірника мені совість не дозволила.
gnommak 
VIP

Востаннє: 15.04.14

2011-06-11 01:19  
tarasdem2 написано:
Так. Відскановано...

Угу. Я це узгоджував Happy

tarasdem2 

2011-06-11 15:21  
Пане ssTAss, я вибачаюсь, але Ви мені залікову зіпсували(жарт),"Українські народні думи та історичні пісні (1955) [pdf] | Оцифровано Гуртом" сканував я, а метала не отримав. Це часом не через те, що тільки частина книги викладена?
Якщо чесно, я так і не зрозумів, яке значення, наприклад для мене, має те, що у мене є золоті релізи.

gnommak 
VIP

2011-06-11 17:56  
tarasdem2 написано:
Це часом не через те, що тільки частина книги викладена?

тема не повністю оформлена як "Оцифровано Гуртом". Читаєм тут:
http://www.toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=24178

ssTAss 
Модератор музики

2011-06-12 00:44  
tarasdem2 написано:
Пане ssTAss, я вибачаюсь, але Ви мені залікову зіпсували(жарт)

Wide grin
по перше
gnommak написано:
тема не повністю оформлена як "Оцифровано Гуртом"

а по друге, я б не ставив "золота" через
tarasdem2 написано:
те, що тільки частина книги викладена

tarasdem2 

2011-06-12 02:43  
ssTAss написано:
тобто? не всі сторінки зіскановані?

tarasdem2 написано:
Виходячи з того, що книга видана в 1955 році в УРСР, можете собі уявити які радянсько-комуністичні пісні, містяться в після жовтневому періоді(ленін сталін і вся верхушка), викласти цю частину збірника мені совість не дозволила.

То що, мені довикласти Українські народні думи про леніна????

Додано через 4 хвилини 52 секунди:

Цікаво, цю книгу тому й на Головну викласти не хочуть, бо лише частина?
Але ж у викладених розділах, справжні, хороші, Українські думи і пісні, в яких розповідається про героїчне минуле НАШОГО з Вами НАРОДУ!!!!!

gnommak 
VIP

2011-06-12 11:41  
tarasdem2 написано:
Цікаво, цю книгу тому й на Головну викласти не хочуть, бо лише частина?

Як то не хочуть? Щось написали? Скільки пройшло часу. Інколи добу потрібно чекати

tarasdem2 

2011-06-12 11:56  
gnommak написано:
Щось написали?

Та ні, ще нічого не написали. А виклав я одразу як отримав штамп перевірки, доба пройшла,
я особливо не хвилююся, просто я не знаю я к на Толоці ставляться до неповністю відсканованих релізів

але я не міг повністю її викласти, з анти комуністичних міркувань

А Ви як вважаєте.

До речі, дякую за метал.

ssTAss 
Модератор музики

2011-06-13 00:59  
tarasdem2 написано:
але я не міг повністю її викласти, з анти комуністичних міркувань

погоджуюсь з Вашими переконаннями, але є одне але
така була книжка
давайте і я викладу не повністю муз. альбом, бо 2 чи 3 пісні з нього не відповідають моїм переконанням, релігійним поглядам чи політичному кредо?
tarasdem2 написано:
До речі, дякую за метал.

ну раз модер літератури так вирішив, значить так має бути Rolleyes (2)

tarasdem2 

2011-06-13 01:15  
ssTAss написано:

але є одне але
така була книжка

Я з Вами цілком згідний, проте ця книга особливий випадок для мене. І я такого більше робити не буду, чесно!

iro4ka_skin 
Оцифрування книг Гуртом

2011-06-19 00:06  
ssTAss написано:

а по друге, я б не ставив "золота" через

tarasdem2 написано: те, що тільки частина книги викладена 
- а я навпаки дав би золото тільки за те, що не виклав тієї брехливої "фігні" - тому що вона не відповідає правилам форуму: не має жодного відношення до України і українського... кому потрібно, той піде в бібліотеку шукати цей непотріб, який навіть зі всіх бібліотек повилучали на макулатуру...а учасники Оцифрування Гуртом, як почнуть сканувати цей радянський мотлох, то потратять усе своє життя надаремно Wide grin
tarasdem2 - дякую за релізи!!! є багато корисних книг, які чекають на скануваня... Wink (1)

ingwar 

2011-06-19 06:55  
А я б вважав, що книжка має бути викладена повністю, не зважаючи на її вміст. Абсолютно переважаюча кількість користувачів "Гуртом"- люди свідомі, і чудово розберуться що там так, а що ні. Достатньо просто в описі книжки написати, що є тут такі радянські пісні, щоб ті кому не позволяють "релігійні" погляди їх мати, не завантажували.

І наявність славноспівів Сталіну та Леніну - це також частина нашої історії, забувати її (як і забувати історію взагалі)- шкідливо. А час розсудить (думаю, вже розсудив), які пісні залишуться надовго, а які зникнуть... І через 50-100 років наші наступники бачитимуть: було вже отаке, але зникло із памяті народної... видно фігня була Happy

tarasdem2 

2011-06-19 08:49  
ingwar написано:
І наявність славноспівів Сталіну та Леніну - це також частина нашої історії, забувати її (як і забувати історію взагалі)- шкідливо.

Так давайте тоді і праці Леніна викладем, молода гвардія або скажімо навчальний підручник по теорії комунізму....

Цей пісенник можливо взагалі не треба було викладати і я дуже довго вагався перед тим як зважитися на такий крок
ssTAss написано:

але є одне але
така була книжка

і я з цим цілком погоджуюсь, але....

крім того, у мене більше немає книжок, які б я не хотів викладати повністю.

ingwar 

2011-06-19 13:22  
tarasdem2 написано:
Так давайте тоді і праці Леніна викладем...

Спробуйте Happy Якщо люд вам тиснутиме "дякую" і звантажуватиме, можете викладати Happy

А загалом- є різниця між книжкою, у якій розміщено пісні, написані під впливом комун. ідеології, і теорією комунізму.

tarasdem2 

2011-06-19 16:13  
ingwar написано:
А загалом- є різниця між книжкою, у якій розміщено пісні, написані під впливом комун. ідеології, і теорією комунізму.

На мою думку різниця полягає лише в тому, що пісні писав звичайнісінький зрадник, писав тому, що хотів просто добре жити,дома а не скажімо на Воркуті на лісоповалі, не написав би він, написав би інший зрадник, у нас в Україні їх вистачає, починаючи з княжої доби і до сьгодення. Чому в часи визвольних змагань, люди свідомо йшли на смерть, щоб боротися проти червоної чуми, вони не хотіли жити?
Сотні тисяч загинули в боях з більшовиками, сотні тисяч репресованих комуністами, сотні тисяч закатованих НКВД, сотні тисяч розстріляних більшовиками, сотні тисяч померли голодною смертю, завдяки геноциду, штучно створеного комуністами голодомору а Ви говорите
ingwar написано:
І наявність славноспівів Сталіну та Леніну - це також частина нашої історії, забувати її (як і забувати історію взагалі)- шкідливо.

Так історію треба знати. і ми незможемо, не маємо права викреслити з нашої пам`яті 70 років червоного терору, нащадки нам цього не вибачать, мало того, хто народився в часи совдепа не зможе цього забути, коли переслідувалося українське слово і ми не мали права говорити рідною мовою, В ОБЩЕСТВЕННЫХ МЕСТАХ ГОВОРИТЬ ЧЕЛОВЕЧЕСКИМ ЯЗЫКОМ!
НАШУ МОВУ НАВІТЬ НЕ ВВАЖАЛИ ЛЮДСЬКОЮ

Так, історію треба знати, але знати такою яка вона була, а не якою її змальовували радянські ідеологи
як в коломийці

Ми співаєм співаночки,
бо ми дуже раді,
що живеться нам щісливо,
при радянській владі!

Прочитає наш нащадок такі рядки і що він подумає, "так жеш жили щісливо люди!"

ingwar 

2011-06-19 21:44  
Та я згоден з вашим ставленням до комуністичної історії.

Але видаленням з релізу відповідного розділу ви аж ніяк заберете те все з минулого, і не скасуєте наслідків того минулого.

ssTAss 
Модератор музики

2011-06-19 23:22  
tarasdem2 написано:
Так давайте тоді і праці Леніна викладем, молода гвардія або скажімо навчальний підручник по теорії комунізму....

а чому б і ні? ми ж не політична структура, а торрент-трекер всього українського і якщо книги написані українською мовою, то вони можуть бути тут
а от чи вантажити ЦЕ будуть і тиснути дякую, то вже інша справа))
та й сумніваюсь, що знайдеться людина, якій не буде шкода того часу, який вона потратить на сканування цього непотребу)

тому свою думку не змінюю - книга має бути така, як видана
якщо ж з неї забрали частину тексту, то це вже не та книга, а лише уривок чи частина (чи якось інакше треба назвати)
тому "золото" тут недоречне
але то тільки моя думка

golem 
Оцифрування книг Гуртом

Востаннє: 14.04.14

2011-06-20 09:30  
Не сумнівайтесь принаймі одна людина є - це я. Маю три підручника "Історія УРСР" десь 50х років - але в кінці черги, можна не дочекатись :).
Книга дійсно має бути в повному об'ємі - кожна людина повина мати свою думку і бачити що читає.
В назві варто зазначити [скорочено] або [стор.1-200 зі 300] - але то правилами не прописано а значить на волі релізера.
На запитання "Де решта?" я б відповідав "Згризли національно свідомі миші :)"
Золото обіцяли за Оцифровано Гуртом і відповідне оформлення так що все правильно. Взагалі здалось би десь прописати критерії "позолочення" а то все на совісті модерів, а остання річ тендітна і її треба берегти.

tarasdem2 

2011-06-20 16:55  
golem написано:

В назві варто зазначити [скорочено] або [стор.1-200 зі 300] - але то правилами не прописано а значить на волі релізера.
На запитання "Де решта?" я б відповідав "Згризли національно свідомі миші Happy"

Я з Вами погоджуюся, так само як і з твердженням
ssTAss написано:
тому свою думку не змінюю - книга має бути така, як видана

це всерівно що привести на виставку собак свого вірного чотириногого друга без задньої лапи та хвоста через те що на них цятки суперечливого кольору
Отже книгу треба викладати такою як вона є, а краще, в даному варіанті, не викладати її взагалі.
Визнаю це своєю помилкою, проте знімати її з роздачі мабудь не варто, як не як її завантажило 45 наших громадян.
До речі купив сьогодні у книгарні "Українські думи та історичні пісні"Донецьк Бао 2008 скоро відсканую і викладу.

golem написано:
Маю три підручника "Історія УРСР" десь 50х років

Христом Богом Вас молю не робіть цього!!!!!!!!!!

ingwar написано:
Абсолютно переважаюча кількість користувачів "Гуртом"- люди свідомі

Я теж хочу в це вірити, але скажіть будь ласка як на Толоці УКРАЇНСЬКІЙ міг зареєструватися користувач під логіном
Некоторый http://toloka.hurtom.com/profile.php?mode=viewprofile&u=146551#torrent

Я про букву "Ы", це по Вашому дурниця? Ну так, це ж лишень буква, але якого алфавіту????
Коли мені потрібно було зареєструватися на Meil.ru і я там написав Надвірна, мені автоматом вибило "пішитє по русски", а в нас на українській Толоці можна писати по русски????

Всі свідомі українці на Толоці, починаючи від Адміна і закінчуючи початківцем, а логінів написаних українською якщо назбирається десяток і то навряд!!!!

До речі а можна логін поміняти, і чи збережуться мої напрацювання???

Додано через 9 хвилин 36 секунд:

Я тут переглянув списки тих хто завантажував мої релізи і нарахував 12 логінів написаних українською, досить гарні і милозвучні я Вам скажу!!!!!

golem 
Оцифрування книг Гуртом

Востаннє: 14.04.14

2011-06-20 18:52  
tarasdem2 написано:
не робіть цього

[irony]По-перше це буде не цього і не наступного року; по-друге я людина грішна, церкву не відвідую, милості не знаю; по-третє ті книги читати весело як дивитись наші новини - неув'язка на безграмотності брехню доганяє. Та й майбутню макулатуру за відсутності в мережі я завжди сканую - звичка.

Некоторый? Все в нормі: правил не порушує, зареєструвався для закачки одного розділу, а логін стандарно анонімний. І писати на "могучем" на Толоці, як дивитись на сонце у телескоп, можна лише два рази. Одним словом нічого страшного в москальських логінах не бачу.

Псевдо можна поміняти тут, правда адмін здається про ту тему "забув". Але навіщо? В мене тих псевдо як бруду - завтра забуду пароль, появиться нове псевдо - післязавтра згадаю буду мати два.[/irony]

tarasdem2 

2011-06-20 19:55  
Я взагалі інженер-механік і вмію абстрактно мислити, але деякі речі
golem написано:
Одним словом нічого страшного в москальських логінах не бачу.

я догнати не можу, можливо я занадто наївний ідеаліст, мені не мене шкода і не Вас
мені України нашої шкода, можливо і не в букві справа, Україні гірше вже не буде, хоча хто знає.......................................

gnommak 
VIP

2011-06-20 20:50  
Гадаю цієї розмови вже достатньо...
iro4ka_skin 
Оцифрування книг Гуртом

2011-06-20 23:35  
ssTAss написано:

а чому б і ні? ми ж не політична структура, а торрент-трекер всього українського і якщо книги написані українською мовою, то вони можуть бути тут

а от чи вантажити ЦЕ будуть і тиснути дякую, то вже інша справа))
- якщо книга буде написана укр мовою, але за суттю буде антиукраїнською, наклепницькою, образливою - то їй не місце на Гуртом - сайті підтримки українського... і ще:
ingwar написано:
І наявність славноспівів Сталіну та Леніну - це також частина нашої історії
- з цим дозвольте не погодитись: це не моя історія!!! моя історія - це Святослав, Хмельницький, Богун, Мазепа, Бандера, ватажки Чорного Яру, герої УПА і т.д. і т.д. А Сталін і Ленін - це історія наших
"північних" сусідів.
tarasdem2 написано:
- теоретично правила форуму не забороняють це, але чи послужить це нам? чи будемо сканувати, щоб українофоби скачували один-два релізи?

tarasdem2 - я б на вашому місці сканував потріотичні книги, а не макулатуру Wide grin поки ще інтерес до сканування не пропав...адже стільки ще зарубіжної класики нема в неті...

tarasdem2 

2011-06-23 13:57  
iro4ka_skin написано:
я б на вашому місці сканував потріотичні книги

Ну я взагалі так і роблю, просто на той час іншого варіанту народних дум у мене не було, але я виправився і виклав новіщий варіант

http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=25527

Додано через 3 хвилини 39 секунд:

А за це прошу вибачення
tarasdem2 написано:

- це був сарказм!

Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET