Завантажити та скачати торренти українською

Єдина Країна!

Василь Зінкевич - Збірка пісень (1970-2006) [MP3] | Pop

Нові коментарі

Нова тема   Відповісти
Завантажуючі та активність
Роздають: [ 3 ]
Автор Повідомлення
fv007 
VIP

Востаннє: 23.07.14

2012-02-14 00:22  
Василь Зінкевич - Збірка пісень (1970-2006) [MP3] | Pop

Стиль: Pop
Країна: Україна
Виконавці: Василь Зінкевич, VA
Пісні:
    Пісні
    01. А любов (128 кб/с)
    02. А я знаю (192 кб/с)
    03. Балада про мальви (Мальви) (128 кб/с)
    04. Весна для тебе (128 кб/с)
    05. Від перевалу до перевалу (256 кб/с)
    06. Вірю (320 кб/с)
    07. Голос скрипки (запис з концерту) (64 кб/с)
    08. Горянка (Раз весною в горах на високім плаї...) (320 кб/с)
    09. Горянка (320 кб/с)
    10. Два кольори (256 кб/с)
    11. Де смереки стрункі (Де трембіта співа) (192 кб/с)
    12. Де ясні зорі (Дай нам, доле, щедрих літ) (128 кб/с)
    13. Забудь печаль (Весільна заметіль) (128 кб/с)
    14. Залишені квіти (320 кб/с)
    15. Залишені квіти (запис фільму з “Червона Рута”) (128 кб/с)
    16. Заметіль (Така глибока ніч) (64 кб/с)
    17. Знов я у гори іду (256 кб/с)
    18. Знову літо (128 кб/с)
    19. Кличу тебе (128 кб/с)
    20. Край, мій рідний край (128 кб/с)
    21. Літо пізніх жоржин (256 кб/с)
    22. Любовь останется (64 кб/с)
    23. Мамина світлиця (Світлиця) вер. 1 (320 кб/с)
    24. Мамина світлиця (Світлиця) вер. 2 (192 кб/с)
    25. Мамина світлиця (Світлиця) вер. 3 (128 кб/с)
    26. Марічка (В'ється, наче змійка, неспокійна річка...) (128 кб/с)
    27. Ми йдемо далі (320 кб/с)
    28. Міст надії (192 кб/с)
    29. Море вечорове (Мелодія прозора) (192 кб/с)
    30. Моя перша любов (128 кб/с)
    31. Музика весни (128 кб/с)
    32. Музика звучить (128 кб/с)
    33. На березі життя (320 кб/с)
    34. На перехресті доріг (Крізь літа) (64 кб/с)
    35. На перехресті доріг (192 кб/с)
    36. На полонині (128 кб/с)
    37. На швидких поїздах (запис з фільму “Червона Рута”) (128 кб/с)
    38. На щастя, на долю (256 кб/с)
    39. Ніби вчора (320 кб/с)
    40. Новий день над Україною (Це моя Україна день новий зустрічає) (128 кб/с)
    41. Ой, чия ж то крайня хата (320 кб/с)
    42. Осінь прийшла (320 кб/с)
    43. Пісня буде поміж нас (320 кб/с)
    44. Пісня з полонини (В пісні серце розкриваю) (128 кб/с)
    45. Пісня про тебе (Бачу тебе) (256 кб/с)
    46. Попурі (Горянка, Червона рута, Край, мій рідний край) (128 кб/с)
    47. Прийду у сни (Ти наснись мені) (256 кб/с)
    48. Разве можно (128 кб/с)
    49. Рождение дня (256 кб/с)
    50. Розквітай любов (128 кб/с)
    51. Розквітай моя Волинь (запис з виступу) (128 кб/с)
    52. Русские берёзы (128 кб/с)
    53. Світ без тебе (64 кб/с)
    54. Серце скрипки (Чиє то в скрипці серце б'ється) (128 кб/с)
    55. Серце скрипки (Чиє то в скрипці серце б'ється) - ін. версія. (179 кб/с)
    56. Сині гори (128 кб/с)
    57. Скажи мені, що сталося (320 кб/с)
    58. Скажи, скажи (320 кб/с)
    59. Скрипка грає (320 кб/с)
    60. Сніжинки падають (174 кб/с)
    61. Солодка омана (192 кб/с)
    62. Срібні очі (Твої очі) (256 кб/с)
    63. Там за дорогами (128 кб/с)
    64. Темна ніч на гори ляже (128 кб/с)
    65. Тече вода (128 кб/с)
    66. Ти знов прийдеш (128 кб/с)
    67. Ти прийди в синю ніч (320 кб/с)
    68. Ти сонце в небі (256 кб/с)
    69. Тобі вклонюсь, доленько моя (запис з виступу) (128 кб/с)
    70. Хай щастить! (128 кб/с)
    71. Хай щастить! (ін. вер.) (320 кб/с)
    72. Русские берёзы (256 кб/с)
    73. Червона рута (320 кб/с)
    74. Червона рута (128 кб/с)
    75. Червоні яблука моїх пісень (320 кб/с)
    76. Шлях до Тараса (256 кб/с)
    77. Я піду в далекі гори (Мила моя) (320 кб/с)
    78. Я піду в далекі гори (Мила моя), (запис з фільму “Червона Рута”) (128 кб/с)
    79. Ясени (320 кб/с)
    80. Балада про Віктора Хара (256 кб/с)
    81. Музико моя (128 кб/с)
    82. Скажи, скажи (запис з виступу) (128 кб/с)
    83. Тільки раз цвіте любов (Лиш раз цвіте любов) (запис з виступу) (64 кб/с)
    84. Тільки раз цвіте любов (Лиш раз цвіте любов) (128 кб/с)
    85. Только любовь (256 кб/с)
    86. На щастя, на долю (інша версія) (192 кб/с)
    87. Усе на світі від любові (запис з виступу) (256 кб/с)
    88. Червона рута (версія з платівки) (320 кб/с)

Тривалість: 05:29:54
Мова: Українська, російська (48, 49, 52, 72, 85)
Аудіо-кодек: MP3
Бітрейт: 56-320 кб/с
Джерело: Інтернет
Додаткова інформація:

"Його слухав би безконечно, бо артист має не тільки прекрасний голос, а й співає розумом, серцем і своєю позицією — в житті та творчості. Він ніколи не цурався свого українства, а навпаки, вивищував його, прославляв. І став не просто зіркою — мегазіркою української естради, її легендою."

із статті Г. Садовської «Вільне життя плюс». Думаю під цими словами підпишеться кожен, кому відома творчість В.Зінкевича.
Василь Зінкевич - патріарх української музики.
Народився 1 травня 1945 року в селі Васьківці Хмельницької області. Шлях до зіркової слави артиста пролягав через Вижницьке училище декоративно-прикладного мистецтва, танцювальний колектив «Смеречина». Восени 1968 року, після служби в лавах ЗС СРСР, Василя Зінкевича запрошує в ансамбль «Смерічка» художній керівник Левко Дутковський. Василь працює солістом і через рік, по приходу в колектив юного співака Назарія Яремчука, вони удвох складають зоряний дует, який в майбутньому приносить ВІА «Смерічка» всесоюзне визнання і феноменальну популярність. У Розтоках Василь Зінкевич, разом з Володимиром Івасюком, успішно знявся в танцювальних сценах в художньому фільмі «Білий птах з чорною міткою». У 1971 році в Карпатах, у мальовничому містечку Яремче був знятий і показаний по Центральному телебаченню Всесоюзному перший український музичний телефільм режисерів Мирослава Скочиляса та Романа Олексіва «Червона Рута». У цьому фільмі герой Василя Зінкевича – молодий шахтар Борис із Донбасу – виконав багато українських пісень молодого буковинського композитора і поета Володимира Івасюка: «На швидких поїздах», «Мила моя», «Залишенi квiти» (на музику Валерія Громцева), але кульмінацією музичного фільму було виконання молодим співаком пісні про щасливе і справжнє кохання – «Червона рута». У цьому ж році солісти ансамблю Василь Зінкевич, Назарій Яремчук і молодий композитор Володимир Івасюк беруть участь у підсумковому телеконкурсі «Пісня року» в місті Москва. Вони успішно виконують пісню «Червона рута» в супроводі оркестру Всесоюзного радіо і телебачення під керівництвом Юрія Силантьєва, що приносить колосальну популярність молодому колективу, автору і звучить по всьому Радянському Союзу. У складі ВІА «Смерічка» Василь Зінкевич багато гастролює по нашій країні і за кордоном, і скрізь їх чекає успіх та симпатія глядачів.
У 1972 році на Центральному телебаченні Василь Зінкевич, Назарій Яремчук та ВІА «Смерічка» беруть участь у Всесоюзному телеконкурсі «Алло, ми шукаємо таланти», успішно виконують пісню Левко Дутковського «Горянка» на слова поетів Б. Леонтюка та С. Борисенка і отримують звання лауреатів. Співак приймає участь в записі пісень на Всесоюзній фірмі грамзапису «Мелодія» на перший міньйон, а також для першого диску-гіганту ансамблю «Смерічка». У 1975 році Василь Зінкевич залишає ВІА «Смерічка». Через хворобу зв’язок він не міг співати, поїхав до Ленінграду, думав там лишитися працювати. Але, на щастя, лікарі йому допомогли, повернули голос, і саме тоді нагодився Валерій Громцев і запросив його на Волинь. Василь Іванович переїжджає до Луцька. Співак відновлює свою творчість і працює в українському ВІА «Світязь» (колишній ВІА «Карпати»), художній керівник Валерій Громцев, в подальшому керівниками ансамблю були Станіслав Чуєнко, Михайло Мусієнко, Олександр Сєров, Олег Дерев’янко, Ігор Перчук, Дмитро Гершензон. Василь Іванович є провідним виконавцем пісень колективу, і завдяки йому волинський ВІА «Світязь» швидко піднімається на хвилю популярності у нашій країні. На українському радіо і телебаченні часто звучать пісні у виконанні улюбленого співака публіки – Василя Зінкевича. У 1978 році співак бере участь у Всесоюзному конкурсі «Молоді голоси», де успішно виконав пісні Володимира Івасюка «Тільки раз цвіте любов» на слова Богдана Стельмаха і «Світ без тебе» на слова Василя Бабуха. 22 травня 1979 співак бере участь у прощанні зі своїм другом, композитором Володимиром Івасюком. У 1980 році легендарному співаку Василю Зінкевичу присвоєно звання Заслуженого артиста України, а в 1985 – Народного артиста. У 1994 році йому присуджена Державна премія ім. Т. Г. Шевченка, у 1999 році співак нагороджений орденом «За заслуги» 3 ступеня. У 1997 році Василь Зінкевич від України бере участь у Міжнародному журі Міжнародного конкурсу молодих виконавців естрадної пісні «Вітебськ – 1997». 25 травня 2000 співак взяв участь у ювілейному вечорі «Імперія Пісні» популярного поета – пісняра Юрія Рибчинського з нагоди його 55-річчя, який пройшов у київському Палаці «Україна». У цьому ж році, поряд з іншими іменами відомих діячів мистецтв, які народилися або працювали на Буковині, в Чернівцях на “Алеї Зірок” з’явилося і ім’я Василя Зінкевича. 22 липня 2002 метр української естради взяв участь у концерті «Україна молода», який пройшов у Києві.

Сьогодні В. Зінкевич проживає і працює у м. Луцьку.

У 2003 році були випущені авторські альбоми поета Юрія Рибчинського, до яких увійшли пісні у виконанні Василя Зінкевича: «Разве можно» – альбом «Крик птицы», серія «Золоті пісні України 70-х»; «Скрипка грає», «Шлях до Тараса» – альбом «Скрипка грає», серія« Золоті пісні України 80-х»; «Тече вода» – альбом «Тече вода», серія «Золоті пісні 90-х». У 2004 році вийшов альбом «Пiснi про кохання» у серії «Золота колекція», до якого увійшли пісні: «Червона рута» Володимира Івасюка і «Залишенi квiти» Валерія Громцева у виконанні Василя Зінкевича та ВІА «Смерічка». У 2005 році, у ювілейний рік народження Василя Івановича, по українському ЦТ був показаний музичний фільм, присвячений багаторічній творчості легендарного артиста на естраді. В цьому ж році в альбом «Кращі пісні української естради ХХ століття» в серії «Золота колекція» була включена і пісня–шлягер всіх часів і народів «Червона рута» у виконанні Василя Зінкевича та ВІА «Смерічка». У 2006 році вийшов альбом «Квiтка папоротi» в серії «Українська лірічна збірка», до якого включена і пісня «Скрипка грає».

Творчість талановитого українського співака Василя Зінкевича принесла вітчизняній естраді багато пісень-шлягерів у 70 – 80-ті роки XX століття, які і зараз молоді та популярні.

uaestrada.org
Князь української пісні (стаття з газети «Вільне життя плюс»)
У нашому місті знову виступав Василь Зінкевич. Герой України, лауреат Національної премії імені Т. Шевченка, народний артист України, легенда української естради взяв участь у розкішному концерті в «Березолі» до Дня працівників сільського господарства. Голова облдержадміністрації Михайло Цимбалюк зібрав на нього найвідоміших українських співаків. І Василь Зінкевич був серед них.

Його приїзд у Тернопіль (як, зрештою, в будь-яке інше українське місто) — завжди свято. Його слухав би безконечно, бо артист має не тільки прекрасний голос, а й співає розумом, серцем і своєю позицією — в житті, творчості. Він ніколи не цурався свого українства, а навпаки, вивищував його, прославляв. І став не просто зіркою — мегазіркою української естради, її легендою.

Незважаючи на те, що Василь Зінкевич — мій улюблений співак, якось не випадало взяти в нього інтерв’ю. Два роки тому, здавалось, була близькою до мети. Принаймні, мене запевняли, що є така домовленість, що артист погодився поспілкуватись після виступу. Він тоді співав у Тернопільському національному економічному університеті. Ми справді зустрілись після концерту. Василь Зінкевич залишив автограф на запрошенні, але сказав, що втомився, що йому ще їхати в Луцьк, а надворі — темна ніч (то був грудень 2008-го). Проте пообіцяв: як приїде в Тернопіль з наступним концертом, відповість на мої запитання. Та це виявилось лише ввічливою відмовкою, бо, як сказав мені його тернопільський друг-журналіст, Василь Зінкевич практично не дає інтерв’ю. Навіть йому. Тож він би щиро позаздрив, якби мені це вдалося зробити.

Але я ніскільки не жалкую, що нам так і не вдалося поспілкуватися. Бо диктофон зберіг його натхненне слово між піснями і позаминулорічного концерту, і цьогорічного. Василь Зінкевич говорить так само гарно, як і співає. Отож — одкровення співака між піснями.

ПРО ТЕРНОПІЛЬ. «Ви повернули мене в молодість. Якраз із Тернополя, з отих майже 25 концертів, розпочався мій пісенний шлях. Це була перша моя українська публіка, яка повірила в мене. Ви стали співавторами моєї творчості. Низький уклін вам за це».

Коли Василь Зінкевич з Назарієм Яремчуком із самодіяльної сцени Вижницького будинку культури перейшли на професійну Чернівецької обласної філармонії, то перші гастролі «Смерічки» в статусі професійного колективу відбулися саме на Тернопіллі. То був грудень 1968 року. Вони шість днів співали в Тернополі — по три концерти на день. Успіх був дивовижний! А потім поїхали по області — і теж скрізь аншлаги, овації, захоплення тернополян.

ПРО ПУБЛІКУ. «Феномен української публіки ще не досліджений і не вивчений. Це унікальне явище. Хто тільки не приїжджає до нас, зокрема й італійські співаки, всі дивуються: що за публіка?! А дивного тут немає нічого. В Україні прекрасні пісні, які потребували прекрасних голосів. Знову ж таки, прекрасні голоси потребували прекрасних пісень. І ще з давніх часів, від Соломії Крушельницької, пісенний тонус визначали Київ, Львів, Самбір, Коломия, Полтава, Лубни, Харків, Одеса і, безперечно, Тернопіль. Це все було тут. Публіка завжди робить свою справу — вона визначає, вона є своєрідним дзеркалом. Тому ще раз, моя рідна, дорога тернопільська публіко, спасибі! Я не зрадив тобі, я на крилах несу пісні по світу, пам’ятаючи, що саме з того берега Тернопільського ставу розпочав свій лет — високий, далекий і, слава Богу, потужний».

ПРО МИСТЕЦТВО. «Сьогодні зібрав нас усіх економічний університет. Цей прекрасний палац створений для того, щоб тут звучало високе мистецтво. Я завжди кажу: якщо зникне високе українське мистецтво, наш народ посеред білого дня осліпне. Духовно. Це дуже серйозно. Тому правильна лінія, правильна політика університету, спрямована на процвітання гармонії. Адже хочемо ми цього чи ні, все розпочинається з духовного. І коли мені сказали, що тут виступали і скрипалі Богодара Которовича, і Кубанський хор, то це досить серйозно, бо то справді високе мистецтво».

Той концерт в економічному університеті присвячувався репрезентації нової книги нашого земляка, поета-пісняра Степана Галябарди «Кохайте жінку», яка вийшла в Тернополі. Василь Зінкевич брав у ній участь, і, по суті, його виступ був концертом у концерті. Творчі побратими обмінялися компліментами. За словами Василя Зінкевича, «Степан Галябарда — поет унікальний, чутливий, неповторний. Він вміє сказати так, як у перший раз. Ідучи дорогою життя, він не зрадив у любові. І це не перебільшення... Якщо десь там, у Венеції, народжуються геніальні поети, то у нас вони народжуються в Гусятині. Там багато гусей, багато води, і наш Степанчик народився там. Він направду унікальний поет, не шоумен, він дихає правдою». Степан Галябарда від тих похвал зніяковів: «Аж незручно чути такі слова з уст князя української пісні, української культури і нації. Для мене найвища честь і гордість стояти поруч з класиком української пісні. І коли я чую з його уст свої слова — це для мене найбільша радість».

ПРО УКРАЇНСЬКУ ПІСНЮ. «Я торкнувся струн вашого серця — і вони зазвучали українською піснею. Ми є сила, хоча б тому, що маємо таку пісню, де три хвилини не просто забави, а нашої суті. Українська пісня справді обіймає своїми крилами світ. Доводилось бувати в багатьох країнах. І без перекладу, не розуміючи ані слова, публіка встає. Я кажу: ви ж не розумієте, про що я співав. А вони відповідають: в українських піснях є щось таке, що лікує. Ми не можемо без пісні, вона душа наша. Взагалі, треба частіше заглядати в дзеркало своєї душі, щоб впізнавати себе. Непростий тепер час, але ми ніколи не втратимо своєї неповторності. Бо ми — українці».

ПРО СЕЛО І ЙОГО ТРУДАРІВ. «Я щасливий, що народився в селі, ніколи не забуду тієї стежини, що пробігала поміж житами, а над нею — високі безмежні небеса; що українське село — це своєрідна академія високої моралі. Тут бережуть рідне слово, тут бережуть рідну пісню, тут кожному кажуть: «Добрий день!» Де б не бував, в яких далеких краях не виступав би, завжди із гордістю кажу, що я народився в селі, навчався в сільській консерваторії, де моїм високим професором був мій український народ. Направду, народе мій, ти не просто великий, ти — океан. І я щасливий, що з твого колоска рожденний».

ПРО ЖІНКУ. «В моїй уяві жінка самим Богом одягнута в сонце. Вона проміниться життям. Не випадково в просторі один-єдиний промінь приймає жінка, після чого з’являється життя на землі. Звучать пісні про любов для вас, адже жінка у віках любові — неповторна».

ПРО ЗНАЧИМОГО ДРУГА. «Маю за високу честь бути сьогодні серед прекрасної родини славного Тернополя. Тішуся, що в мене є тут багато друзів. І серед них один, значимий для мене, котрого величаю братом... То Михайло Михайлович Цимбалюк. Де б він не був, по всій Україні, завжди летів сюди, на Тернопілля, щоб ось так, як нині, в родинному колі, пліч-о-пліч, творити кожен день во славу України, во славу прийдешніх поколінь. Україна варта того. І я тішуся, що нині є така гармонія. Він завжди забороняє мені говорити про нього. Але сьогодні свято, то як же не сказати про друга добре слово. Та треба сказати, щоб і люди почули, щоби це було публічно (оплески). Ви чуєте, які оплески на вашу честь, Михайлику! Тому бажаю, брате мій, творчого польоту, високого, потужного. Разом із родиною. І в подарунок пісня нашої молодості — незабутня «Червона рута».

Коли Василь Зінкевич співав, він справді був на сцені князем української пісні. В білому піджаку, що розлітався над ним білими крилами, коли піднімав руки. З посивілим волоссям, та все той же карпатський легінь — енергійний, рвійний. Своїм неповторним і все ще сильним та задушевним голосом, своєю манерою виконання він видобував з кожної пісні душу і дарував її глядачам. Магія його співу не залишала байдужими ні літніх, ні молодих. Бо справжнє і високодуховне мистецтво поза часом і поза віком.

Галина САДОВСЬКА.

«Вільне життя плюс», №97 (15209) від 03.12.2010 р.
Василь Зінкевич може заспівати і телефонний довідник
1 травня маестро відзначив своє 60-річчя. Серед поетів-піснярів побутує жарт, що Зінкевич може блискуче заспівати навіть телефонний довідник, але якось Василь Іванович змусив автора тексту пісні все переробляти одинадцять (!) разів.

Тему ж цієї пісні - “Новий день над Україною”, що стала своєрідною одою Вітчизні, авторам підказав саме він.

У нього немає випадкових пісень, хоча за чотири десятиріччя заспівав їх сотні. Кожна стає подією, явищем: “Червона рута” і “Літо пізніх жоржин”, “Два кольори” і “Ясени”, “Ніби вчора” і “Хай щастить вам, люди добрі!”, “Скрипка грає” і “Шлях до Тараса”, “На березі життя” і “Музико моя”. Кожна - як гімн високому й прекрасному.

Доводилося бачити його відразу після концерту, коли в кутку гримерки стояли відра з подарованими йому квітами, а сам маестро знеможено сидів у кріслі у мокрій до нитки сорочці. Та за якусь хвилю він вже завзято прасував ту сорочку для наступного виступу. Цю процедуру здійснює лише сам.

За першим фахом Василь Іванович - художник (другий його диплом - режисера). Він завжди сам моделював сценічні костюми для ансамблю “Світязь”, з яким виступав багато років, неодмінно беручи на гастролі етюдник.

Він удостоєний всіх найвищих відзнак, можливих у нас для митця, - звання народного артиста України, Національної премії імені Тараса Шевченка. Та головне - він має ІМ’Я, здобуте благородно і правдиво, істинну любов народу.

Трикутник його долі - Поділля, де народився, де залишився спалахом дитячий спомин, коли на Святвечір батько заносив з морозної хурделиці дідуха у світлицю. Буковина, де навчався у Вижницькому художньому училищі. (Почав свій злет як співак разом з братом своїм духовним, Назарієм Яремчуком, у легендарній “Смерічці”). І Волинь, де живе і працює вже три десятиріччя, де сам зростив, поставив на крило двох соколів - синів Василя і Богдана.

Друзі й колеги співака знають: щороку на день народження Зінкевича марно було шукати для привітань вдома у Луцьку. Цього дня, незважаючи ні на що, він приїздив у рідне село Васьківці, що на Хмельниччині, - до мами. Та ніяк не погоджувалася переїздити до сина, казала, що старе дерево не пересаджують. Кілька років тому вона відійшла у вічність, і Зінкевич осиротів по-справжньому... А навесні 1983 року, коли сади купалися у білому цвіті, він, як завжди, приїхав у село до мами. Вона була вже у літах, їй стало важко носити воду до господи навіть від недалекого “журавля”. І маестро викопав для неї на обійсті криницю. На початку 90-х років у Луцьку перейменували вулицю, на якій живе Василь Зінкевич. Вона отримала нову назву - Світла вулиця. Звичайно, випадковість, але символ також.

wz.lviv.ua
Про реліз
Окрім сольних записів, до збірки додав записи з ВІА “Смерічка” де В.Зінкевич виконує пісні з Н. Яремчуком.

Тексти пісень взяті з pisni.org.ua, але частина текстів правилась саме під пісні у виконанні В.Зінкевича. Текстів яких не було в мережі записав на слух. Тексти додаю до теми, на всяк випадок, щоб далеко не ходити.
До збірки додавав пісні які відповідають реальному бітрейту, але кілька апконвертів залишив, щоб лишній раз не перекодовувати.

Також на сто відсотків не впевнений, що до збірки не могла потрапити пісня яку В. Зінкевич не виконує (абсолютного слух не маю), тому в цьому питанні прошу допомоги тих хто добре знає творчість В.Зінкевича.

Текст виділений коричневим кольором потребує додаткового уточнення, можливо хтось також допоможе.

Про записи пісень В.Зінкевича

На привеликий жаль, жодного сольного альбому Василя Зінкевича не випущено і досі.

Проте в мережі можна знайти немало пісень у виконанні В. Зінкевича.
Але і в цьому випадку не все так добре. Якось завантажив кілька пісень В.Зінкевича, і виявив однин неприємний факт – пісня де виконавцем значився В.Зінкевич була у виконанні М.Свидюка, причина помилки зрозуміла, але Sad (1)
Пізніше завантажив, збірку пісень з одного форуму, де  пісня “Весна для тебе” була з жіночим вокалом (хоча сам релізер писав, що готував збірку досить ретельно).
Також маса пісень на файлообмінниках це апконверт, в багатьох випадках з якістю багато гіршою, ніж записи з малим бітрейтом (порівнював з піснями, що були завантажені кілька років назад). Велика кількість дублів пісень з різними назвами.
Тму і вирішив зробити цей реліз.
Тексти пісень та додаткова інформація (автор слів, музики, виконавці, рік запису)

01. А любов
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Анатолій Фіглюк. Музика: Степан Гіга.

Кохання - то глибоке джерело,
Воно завжди лише п'янким було.
Як стрімкий ручай, летить на зустріч знов
До кожного із нас свята любов.
Любов приходить в снах і на яву,
Любов, якою мрію і живу.
Бо є лише вона: серед зими весна -
Краса дівоча ніжна й неземна.

Приспів:
А любов, а любов, як весна цвіте,
І, як свято, кожен день щастя нам несе!
А любов, а любов тільки раз цвіте,
Як загубимо - тоді щастя не буде!

З весни у літо перейшли літа,
І знов любов п'янка й молода.
Вона, як ясний день, являється мені,
І я купаюсь радісно у ній.

Приспів.

Любов нам щастя принесе!
Любов нам щастя принесе!

Приспів.

А любов, а любов, знов і знов цвіте,
І, як свято, кожен день щастя нам несе!
А любов, а любов тільки раз цвіте,
Як загубимо, тоді щастя не буде!

02. А я знаю
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Ростислав Братунь. Музика: Ігор Білозір.

Де світанок землю будить,
Заполонять дивні чари,
Хай почує мене любка,
Коли вийду понад хмари.

Приспів:
А я знаю, а я знаю,
Що в долині любку маю,
Ту, що вірно так кохає,
Моє серце зігріває.

Хай дзвенять гірські потоки,
Хай шумлять про те смереки,
Що пропав у мене спокій
У долині недалекій.

Приспів.

Ні долини, ні вершини
Нас не в силі розлучити,
Бо гуцулу з Верховини
Без коханої не жити.

Приспів.

Ту, що вірно так кохає,
Моє серце зігріває.

03. Балада про мальви (Мальви)
Виконує: В.ЗінкевичВІА “Світязь”. Музика: Володимир Івасюк. Слова: Богдана Гура

Заснули мальви біля хати.
Їх місяць вийшов колихати.
І тільки мати не засне, мати не засне
жде вона мене.
І тільки мати не засне, мати не засне
жде вона мене.

О мамо рідно, ти мене не жди.
Мені в наш в дім ніколи не прийти.
З мойого серця мальва проросла
і кров’ю зацвіла!

Не плач же мамо, ти ж бо не одна!
Багато мальв насіяла війна!
Вони тобі шепочуть восени:
“Засни… засни… засни… засни…”

У матерів є любі діти.
А у моєї тільки квіти.
Самотні мальви під вікном, мальви під вікном
заснули вже давно.
Самотні мальви під вікном, мальви під вікном
заснули вже давно.

Як зійде сонце, вийди на поріг –
і люди вклоняться тобі до ніг.
Пройдися полем, мальви буйних лук
торкнуться твоїх рук.

Життя як пісня, що не відзвенить!
Як мальви, знов для тебе буду жить.
Якщо не встиг я ласки принести,
прости… прости… прости… прости…

04. Весна для тебе
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Вадим Крищенко. Музика: Микола Свидюк.

Де в ліс вростає далина
За синіми потоками,
Нас приголубила весна
Словами кароокими.
І пригостила нас іще,
Щоб озивалась гомоном,
Пахучим наче цвіт дощем,
Як ласка чистим променем.

Приспів:
Ця весна для тебе, ця весна для мене,
Ця весна для поля, ця весна для неба -
Березневе сонце зустрічає нас
І любов дарує в неповторний час.

Замалювався сум зими
Весни веселим кольором,
Озвучились неначе мить -
Давай же поговоримо,
То ж не барися, я прийшов
До тебе на побачення
І наша молода любов
Весняним днем освячена.

Приспів.

05. Від перевалу до перевалу
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Володимир Кудрявцев. Музика: Валерій Громцев.

Від перевалу до перевалу
Сонце вставало, сонце сідало,
Чисті потоки, грали цимбали,
А ми з тобою щастя шукали.
Щастя буяло в щедрому полі,
В мирному небі, на видноколі,
Від перевалу до перевалу
Білі хмарини перепливали.

Приспів:
Нам не забути красного літа,
Все нагадають зібрані квіти,
Як ми з тобою щастя шукали
Від перевалу до перевалу.

Щастя у квітах на полонині,
Щастя у сонці на Верховині.
Від перевалу до перевалу
Пісню кохання ми заспівали.

Приспів.

06. Вірю
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Вадим Крищенко. Музика: Ігор Білозір.

Не кажи мені слово печальне "Прощай",
Озовись, як луна вечорова,
Знову нам поїзди прокричать
І у серці відлуняться знову
Ой, за мною летить крізь літа погляд твій,
Все на світі у вічному русі,
Зустрічай на пероні надій,
Я вернусь, я вернусь, я вернуся.

На дорогах житя нам розлука дана,
Щоб сильніше, вірніше любити.
І згасити не зможе вона
Нашу вірність – чеканням зігріту.

Вірю ласкою губ,
Вірю ніжністю рук,
Наша зустріч в житті не остання.
Як не буде розлук,
Як не буде розлук,
То й не буде, не буде стрічання.

07. Голос скрипки
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Максим Міщенко / Микола Мозговий. Музика: Зеновій Гучок.

В полонині серед квітів
Скрипка грає понад світом,
Плаче серед гір.
Скрипки музику чарівну
На крило підхопить вітер
Та й полине аж до зір.
Там зі скрипкою горянка
Викликає щастя зранку,
Доленьку свою.
Скрипка у руках дівочих
Засміятись аж хоче,
Хоче кликати весну.

Приспів:
Така прозора музика звучить,
Коли твоя рука струни торкає,
Тебе як чую серце защемить:
Чому так ніжно скрипка грає?
Така до болю музика звучить,
Любов'ю молодою огортає,
І знову моє серце защемить,
Коли так ніжно скрипка грає.

То не скрипка засміялась,
То дівчина дочекалась,
Що прийшла весна.
Як ранковий сон наснилась,
Так в житті мені зустрілась
Та красуня неземна.
А над горами лелеки
Парами летять здалека,
Крізь літа й роки,
Скрипки музику почують
Нам з тобою навіщують
Хай весільні рушники.

Приспів.

08. Горянка (Раз весною в горах на високім плаї...)
Виконує: В.Зінкевич, ВІА “Світязь”. Слова: Володимир Кудрявцев. Музика: Микола Мозговий

Раз весною в горах на високім плаї
Стрілася горянка мені чарівна,
Враз у моїм серці розлилась, мов повінь
Нестримно безмежно любов і весна.

Приспів:
Ти причарувала, ти приворожила,
Чарівна горянко, неземна краса,
Від краси твоєї синьоока мріє
Серце моє мліє та горить, мов жар.

Якби м хтів зустріти я тебе, жадана
Чарівна горяно, на тім плаї знов,
Заспівати пісню про своє кохання,
Про свій сум чекання, про свою любов!

Приспів.

Ти причарувала, ти приворожила,
Чарівна горянко, неземна краса,
І, вірю мила, що настане днина -
Моя пісня щира поєднає нас!

09. Горянка
Виконують: В.Зінкевич, Н. Яремчук, ВІА “Смерічка”. Музика: Левко Дутківський. Слова: Микола Леонтюк, Сергій Борисенко.

Бери мене, сивий орле, на широкі крила,
Занеси мене у гори, де сумує мила.
Де срібляться рідні звори і зоріють ранки,
Занеси мене у гори, в гори до горянки.

Приспів:
Поміж буки, поміж граби
Черемош несе дараби.
Здійми, орле, крила, широкі вітрила.
Пісню в серці принесу я, що славлять Карпати,
Заспіваю і коханій не дам сумувати.

Віднеси мене в Карпати, василькові плаї,
Там, де вітер Верховині коси розплітає.
Віднеси, бо серцем чую я її чекання,
Милій пісню подарую, пісню про кохання.

Приспів.

10. Два кольори
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Дмитро Павличко. Музика: Олександр Білаш.

Як я малим збирався навесні
Іти у світ незнаними шляхами.
Сорочку мати вишила мені,
Червоними і чорними,
Червоними і чорними нитками.

Два кольори мої два кольори
Оба на полотні, в душі моїй оба.
Два кольори мої два кольори:
Червоне то любов, а чорне то журба.

Мене водило в безвісті життя,
Та я вертався на свої пороги.
Переплелись як мамине шиття
Мої сумні і радісні дороги.

Мені війнула в очі сивина
Та я нічого не несу додому,
Лиш згорточок старого полотна
І вишите моє життя на ньому.

11. Де смереки стрункі (Де трембіта співа)
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Василь Гостюк. Музика: Остап Гавриш.

Де смереки стрункі
Кришталева водиця,
Де гуцульські плаї -
Тут ночами не спиться.
Де трембіта співа,
А то й жалісно плаче,
Там блукає любов
У розлуці, одначе.

Тут згадаєш усе,
Що до серця припало
І кохання моє,
Що любов'ю не стало.
Тут і щастя на двох
Було нами зігріто,
А у травах пісні
Дарувало нам літо.

Вже відбігли роки,
Долю вмито сльозою,
Коли стрінемось ми -
Обійдеш стороною!..

Вже про нашу любов
Солов'ї відспівали!..

Тут згадаєш усе,
Що до серця припало
І кохання моє,
Що любов'ю не стало...

12. Де ясні зорі (Дай нам, доле, щедрих літ)
Виконує: В.Зінкевич, ВІА “Світязь” (запис 1983 р.) Слова: Олександр Богачук. Музика: Олександр Сєров.

Там, де ясні зорі, там, де тихі води,
Я шукаю пісню чарівної вроди.
Вийди, моя пісне, виглянь із-за гаю,
Синіми очима весняного краю.

Приспів:
Дай нам доле щедрих літ,
Серце з піснею зведи,
Щоб любові перший цвіт
Сяяв нам назавжди!

Вийшла пісня з гаю та й пішла луною,
Доки серце маю — будеш ти зі мною!
Той хто має пісню, що співала мати,
Не забуде стежки до своєї хати.

Приспів.

13. Забудь печаль (Весільна заметіль)
Виконує: В.Зінкевич, ВІА “Світязь”. Слова: Тамара Севернюк. Музика: Леонід Затуловський

Не знаю я, не знаю я
Не знаю ти чи є кохання без розлук?
Любов моя, любов моя,
Любов моя - для тебе серця кожен стук.
Забудь слoва, забудь слова,
Забудь слова, що принесли образу й біль

Приспів:
Згадаю я ласкаві руки,
Заберу тебе з розлуки,
Поведу тебе в весільну заметіль.

До тебе я, до тебе я,
До тебе лину я і в снах і наяву.
Любов моя, любов моя,
Любов моя, тобою мрію і живу.
Забудь печаль, забудь печаль,
Забудь печаль, що розлучила нас в житті

Приспів.

Забудь печаль, і серце щастям освіти,
Забудь печаль, і знай, що в світі тільки ти.
Розлук нема, розлук нема,
Розлук нема для тих, хто любить назавжди.

Приспів.

14. Залишені квіти
В.Зінкевич, Н. Яремчук, ВІА “Смерічка” (запис 1976 р.). Слова: Володимир ІвасюкМузика: Валерій Громцев.

Скоро вечір...
Одинокий лист, гнаний вітром, пролітає повз мене.
Він більше сюди не повернеться.
Не повернусь мабуть і я, бо навіщо?
Моє кохання, як той жовтий лист,
Воно може впасти тільки до твоїх ніг...

Не знаю я, чи знов сюди прийду сюди,
Та залишаю замісь себе
Ті квіти, що знайшов в саду
Для тебе, для тебе я!

А може, завтра ти пройдеш ось тут,
Де вітер пелюстки колише.
Так знай, я щастя своє тут залишив,
Залишив я.

Можливо вітер підхопить отой квіт,
до якого не торкнулися твої руки
І понесе його в слід, за отим жовтим листком,
Ні, хай краще бере його швидка вода,
Хай краще бере його швидка вода

Не знаю я, чи знов сюди прийду сюди,
Та залишаю замісь себе
Для тебе, для тебе я!

Залишив я, залишив…

15. Залишені квіти (запис фільму “Червона Рута”)
Виконує: В.Зінкевич, ВІА “Смерічка” Слова: Володимир ІвасюкМузика: Валерій Громцев.

Скоро вечір...
Одинокий лист, гнаний вітром, пролітає повз мене.
Він сюди більше не повернеться.
Не повернусь мабуть і я, бо навіщо?
Моє кохання, як той жовтий лист,
Воно може впасти тільки до твоїх ніг...

Не знаю я, коли сюди прийду,
Та залишаю замісь себе
Для тебе, для тебе!

Залишив я.

Можливо вітер підхопить оцей квіт,
до якого не торкнулися твої руки
І понесе в слід, за отим жовтим листком,
Ні, краще нехай бере його швидка вода,

Не знаю я, коли сюди прийду,
Та залишаю замісь себе
Для тебе, для тебе!

Залишив я, залишив…

16. Заметіль (Така глибока ніч)
Виконує: В.Зінкевич. (Запис 1985 р.) Слова: Неоніла Стефурак. Музика: Остап Гавриш.

Кілька днів зосталось до зими,
Вже давно на скронях сивина.
Я тебе зігріти не зумів,
І тепер ти одна.
Заметіль! У горах випав сніг,
Джерело з-під криги знову б'є.
Я тебе для щастя не зберіг -
Відгукнись — де ти є, де ти є, де ти є?

Приспів:
Минуло стільки літ, невже пройшло життя,
Лише душа болить, і знов сніги летять,

Біля снів, які не відбулись.
Біля ран, які не гоїть час,
Біля мрій я крила обпалив
Тим вогнем, що не згас, що не згас...

Така глибока ніч, не прозирнути дна,
Кохана, відгукнись, для мене ти одна.

Приспів.

17. Знов я у гори іду
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Юрій Рибчинський. Музика: Микола Мозковий.

Знов мені наснилися зажурені лелеки
Знов мене покликали додому уві сні,
Добрий день, Карпати, добрий день, мої смереки,
Добрий день вам, гори чарівні!

Тут веселий вітер в'є гніздо на полонині,
Тут зустрів уперше я людських сердець тепло,
Тут мої краяни, тут життя мого коріння,
Тут моє пісенне джерело!

Приспів:
Знов я у гори іду,
А назустріч потоки, мов роки.
Знов я у гори іду,
Щоб зустріти весну молоду.
Знов я у гори іду,
А ті гори, мов доля високі,
Я до них, я до них, я до, я до них іду,
Наче на сповідь іду.

Над горами місяць, як вівчар далекозорий,
Нагадає він мені, це свідок мовчазний,
Як моє кохання заблудилась в перших зорях,
В чистих небесах юнацьких мрій.

Приспів.

18. Знову літо
Виконує: Василь Зінкевич. Слова: Микола Сингаївський. Музика: Микола Свидюк

Мов спогади терпкі вернули мені літо
І я зриваю знов цілунки з губ твоїх,
Я зриваю знов цілунки з губ твоїх.
Вино вишневих вуст і літа ніч медова-
То все любов свята — солодкий біль життя,
То все любов свята — солодкий біль життя.

Приспів:
Знову літо красне літо у серця нам перелито
Знову люба ми з тобою засвітилися любов'ю
Знову літо повне літо все в любові пережито
І для нас моя кохана, як життя любов жадана,
І для нас моя кохана, як життя любов жадана.

Благословен той день, що повернув нам літо -
То все кохання час і радощів сльоза,
То все кохання час і радощів сльоза.

Приспів.

19. Кличу тебе
Виконує: В.Зінкевич, ВІА “Світязь” (запис 1983 р.). Слова: невідомий. Музика: Чоліч Здравко.

Темна ніч, високі гори,
Вийди, вийди, моя зоре!
Доки місяць в небі стане
Вийди, дівчино кохана!

Кличу тебе, кличу тебе,
Люба моя, кличу тебе,
Якщо не я - коханий твій,
То подаруй хоч погляд свій.

Очі сині мала, мала,
Серце моє зчарувала,
Та, як зірка не зів'яне
Твоя врода мальована.

Стих потік, заснули збори
Знов приходжу я у гори,
Серце взяла та дівчина,
А неспокій залишила.

Кличу тебе, кличу тебе,
Люба моя, кличу тебе,
Якщо не я - коханий твій,
То подаруй хоч погляд свій.

Очі сині мала, мала,
Серце моє зчарувала,
Та, як зірка не зів'яне
Твоя врода мальована.

20. Край, мій рідний край
Виконує: В.Зінкевич, ВІА “Світязь” (запис 1983 р.). Слова: Микола Мозговий. Музика: Микола Мозговий

Там де гори й полонини,
Де стрімкі потоки й ріки,
Де смерічок, ген, розмай
Ллється пісня на простори,
Вільна, сильна, наче море,
Про мій милий рідний край.

Приспів:
І у синю даль
Понад горами лине пісня ця, -
Про чудовий край,
Чарівний край Черемоша й Прута.

Край, мій рідний край,
Пісенний край завзяття і труда,
Ти - моя любов,
Ти рідна матінко, моя земля!

Завітайте у Карпати,
Завітайте, люди добрі,
Завжди будуть раді вам.
Хлібом-сіллю вас зустрінуть,
Файну пісню заспівають -
Шану нашим світлим дням.

Приспів.

21. Літо пізніх жоржин
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Ростислав Братунь. Музика: Володимир Івасюк

Приспів:

Осіння грозо остання,
Спали ті забуті стерні,
Як спогад, що не поверне,
Як спогад про кохання.

Про нас у далекім літі,
Щасливих, наче діти,
В осінньому літі, жоржинному літі,
Спогад, грозо, спали!

Незваною жінка з дзвінкими очима
Приходить з далекого літа.
Земна і жагуча, та тільки незрима,
Як тайна, від мене закрита.

Приходить до мене з далекого серпня
В печальній і тихій задумі.
Чекання холодними росами терпне
В жоржиновому пізньому сумі.

Приспів.

Бентежно і гостро вриваються в спогад
Цілунків її блискавиці.
Чекання не гасне під небом тривоги,
Не гасне, як спалах зірниці.

Приспів.

Про нас у далекім літі,
Щасливих, наче діти,
В осінньому літі, в жоржинному літі —
Спогад, грозо, спали!
Спали! Спали!

22. Любовь останется
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Сергій Лазо. Музика: Ігор Перчук.

23. Мамина світлиця (Світлиця)
Виконує: В.Зінкевич, ВІА “Світязь”. Слова: Богдан Стельмах. Музика: Ігор Білозір.

Скільки себе пам'ятаю,
Завжди світили мені
Вікна в задумі розмаю,
І рушники на стіні.

Вічна дитяча спокусо -
Двері прочиниш, а там -
Білим недільним обрусом
Сяє світлиця свята.
Приспів:

Мамо, ваші діти як птиці,
В далеч забриніли крильми.
Мамо, в рідні стіни світлиці
Скоро знов повернемось ми.

Може далеко від дому
Крила зів'януть мої,
Згасне зоря, а по тому
Змовкнуть навік солов'ї.

Сину, затям собі, сину
Де б ти у світі не був
Кожен світлицю покинув
Але ніхто не забув.

Приспів.

24. Мамина світлиця (Світлиця)
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Богдан Стельмах. Музика: Ігор Білозір.

25. Мамина світлиця (Світлиця)
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Богдан Стельмах. Музика: Ігор Білозір.

26. Марічка (В'ється, наче змійка, неспокійна річка...)
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Михайло Ткач. Музика: Степан Сабадаш

В'ється, наче змійка, неспокійна річка,
Тулиться близенько до підніжжя гір.
А на тому боці, там живе Марічка,
В хаті, що сховалась у зелений бір.

Не питайте, хлопці, чом я одинокий
Берегом так пізно мовчазний ходжу.
Там на тому боці загубив я спокій
І туди дороги я не находжу.

Та нехай сміється неспокійна річка,
Все одно на той бік я путі знайду:
"Чуєш, чи не чуєш, чарівна Марічко,
Я до твого серця кладку прокладу."

27. Ми йдемо далі
В.Зінкевич, Н. Яремчук, ВІА “Смерічка”. Слова: О.Жуков. Музика: Левко Дутковський

Мерехтить вночі багаття,
Тихо пісня лине,
Нас з тобою трудне щастя
Вірю не покине.

Приспів:
Ми йдемо далі, і не сумуєм,
Життя багато так нам дарує,
Ми йдемо далі, життя будуєм,
На шлях до сонця сміло крокуєм.

Ми врізаємось у скелі,
Землю скрижанілу,
Тут стають мости у небі,
Набираєм силу.

Приспів.

Ми корчагінців загони,
Довго шлях продовжим,
Вперті, впевпені, нестомні
Батьків славу множим.

Приспів.

І летить тайга одвічна
Піснею натхнення.
Магістраль стає велична,
Рівна сьогодення.

Приспів.

28. Міст надії
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Сергій Лазо. Музика: Валерій Громцев.

Налетів вітер розлук,
Роз'єднав коло двох рук,
І життя із двох берегів
Мости свої в небі розводить.
Все мине, наш падолист
Знов зведе пам'яті міст
І на нім звучатиме знов
Мелодія скрипки вінчальна.

Приспів:
Міст надії,
Міст надії і чекання!
Міст надії -
Наші зустрічі до рання!
Міст надії
Понад чистою водою!
Міст надії
Поєднає нас з тобою!

В час прощань літа й зими
Восени вернемось ми
Знов до тих своїх берегів,
Де вічна радість кохання.
Все мине, наш падолист
Знов зведе пам'яті міст
І на нім звучатиме знов
Мелодія скрипки вінчальна.

Приспів.

Міст надії
Понад чистою водою!
Міст надії
Поєднає нас з тобою!

29. Море вечорове (Мелодія прозора)
Виконує: В.Зінкевич, ВІА “Світязь” (запис 1986). Слова: Тамара Севернюк. Музика: Альберт Хаммонд.

Впала зірка в море вечорове.
Розминулись ми в житті з тобою,
Тільки хвиля чиста і висока
В душу дивиться мою.
Відлітають в вирій наші роки,
Тане слід за даллю голубою
Але знов і знов я йду до моря
І з його долонь кохання п'ю.

Приспів:
Буде звати кожен раз
Та мелодія прозора,
Що її нам грало море
В час кохання, неповторний час.

Засвітилось море вечорове,
Розгубила тиша звуки білі,
і почув я тихий голос хвилі -
Не повернеться любов.
Море пахло смутком полиновим,
Але в шумі сивого прибою
Забриніли музикою кроки,
Нагадали про кохання знов.

Приспів.

30. Моя перша любов
Виконує: В.Зінкевич, ВІА “Світязь” (запис 1983 р.). Слова: Микола Мозговий. Музика: Микола Мозговий

Ген за синє море линуть стріли журавлів.
А у моє серце плинуть спомини років.
Я у спомини полину, пригадаю знов,
Ту смереку й полонину, де цвіла любов.

Приспів:

Моя перша любов, моя світлая зоре.
Ніби разом ми знов, йдем в смерековий гай.
Ніби разом ми знов, моє щастя і горе.
Недоспівана пісня, моя перша любов.

Ой летять роки-лелеки ген у синю даль.
Залишають в моїм серці смуток і печаль.
Знову спомин нагадає днів щасливих мить.
Твої очі й ніжні руки, як їх не любить.

Приспів.

Ген за синє море линуть стріли журавлів.
А у моє серце плинуть спомини років.
Я у спомини полину, пригадаю знов,
Ту смереку й полонину, де цвіла любов.

31. Музика весни
Виконує: В.Зінкевич, ВІА “Світязь”. Слова: Микола Бакай. Музика: Павло Дворський

Там, на горі високій,
Там, виграють потоки,
Мов на тій скрипці
Струни скрипаля
Там, сонце у зеніті,
Там, ласкою зігріті,
Ми росри зростали, ти і я.

Приспів:
Там, нас єднала музика весни,
Там, пролетіли дні, неначе сни.
І на все життя - двох сердець биття
І любові світлі почуття.

Там, Верховина мати,
Там, смерекова хата,
Ген аж до зір злітає,
Наче птах.
Там, розцвіли жoржини,
Там, на крутій стежині,
Брала силу доля молода.

Приспів.

Там, нас з'єднала музика весни,
Там, пролетіли дні, неначе сни.
І на все життя - двох сердець биття
І любові світлі почуття...

32. Музика звучить
Виконує: В.Зінкевич, ВІА “Світязь”. Слова: М. Лисенко. Музика: Ігор Перчук

Музика звучить, музика луна,
Музика в тобі і в мені - одна!
Мелодія звучить, мелодія нова,
Гармонії оті живі слова!

Приспів:
Музика, музика, музика -
Ти мрії людської політ!
Музика, музика, музика -
Ти радість моя на весь світ!
Музика, музика, музика.
Ти доля моя ясна!
Музика, музика, музика -
Ти вічна моя весна!

Серце не мовчить, серце так співа,
В мелодію весни пісні перелива.
Доле ти моя, радосте нова,
В тобі, в мені любові слова!

Приспів.

33. На березі життя
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Степан Галябарда. Музика: Олександр Злотник.

Пливе моє життя у вічне синє море
З малого джерела батьківської землі.
Пливуть по нім човни і з радості, і горя,
Летять над ним роки, як сиві журавлі.
Багато, що було, що нині не сказати:
Для тебе я плекав високі почуття,
Та їх зуміла ти безжально розтоптати
Й лишилася сама на березі життя.

Приспів:
На березі життя і зорі, і світи,
На березі життя і зустрічі й прощання,
На березі життя стоїш, незгасла ти,
Як наше молоде кохання.

Ти інколи в мені засвітишся, мов осінь,
І руку покладеш на стомлене плече,
Але твої вуста прощення все не просять,
І я його не дам, хоч серце запече.
Я сам собі суддя і сам собі підсудний,
І твій колишній крок не мaє забуття.
Пливе моя ріка і все в житті ще буде:
Лиш ти стоїш, мов тінь на березі життя.

Приспів.

На березі життя стоїш, незгасла ти,
Як наше молоде кохання...
Кохання...

34. На перехресті доріг (Крізь літа)
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Віктор Герасимов. Музика: Олега Слободенко

Проліта крізь ніч спалена зоря,
Серце туга огорта
І з’явилась знов усмішка твоя
Твої очі і уста, крізь літа.

Дарувала ніч, зоряний кришталь,
Солов’їний щемний спів
Кличу із весни, радість і печаль
Наші сині вечори, на зорі.

Приспів:

Ти моя зоре вечірня’я,
Повернись і повір мені,
Як колись, колись.

Чарівна пора, літо догора
І злітає жовтий лист
Стежкою в саду я до тебе йду
Ти до мене усміхнись, як колись

Шепочу у ніч, не забув я ні
Озоветься далина,
Чистої краси, у світи неси
Зоре моя осяйна, як весна.

Приспів.

На перехресті доріг
Ти світиш знов і знов
У вечоровії порі зоря любов.

35. На перехресті доріг
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Віктор Герасимов. Музика: невідомий

Проліта крізь ніч споминів зоря,
Не чаклує сон-трава,
Де світив наш день, там цвіте журба,
Опадають пелюстки, а слова...
Шепочу як в ніч, не забув я, ні,
Не забуду стільки літ.
Все в житті мина, лиш любов одна
Буде вірною мені, доки світ...

Приспів:
Ти - моя зоре вечірняя,
Озовись і повір мені,
Як колись, колись!
На перехресті доріг
Тебе зустріне знов
О вечоровій порі
Моя любов!

Дорога пора, літо догора
І літає жовтий лист.
Він, як мить пройде,
Ти прости мене
І до мене усміхнись,
Як колись.
Проліта крізь ніч споминів зоря,
Не чаклує сон-трава,
Все в житті мина, лиш любов одна
Переходить чорний шлях і жива.

Приспів.

На перехресті доріг
Тебе зустріне знов
О вечоровій порі
Моя любов!

36. На полонині (Очі сині у моєї дівчини)
Виконує: В.Зінкевич, ВІА “Світязь”. Слова: М. Лисенко. Музика: Ігор Перчук

Гей, на полонині, на високім плаї,
Там зустрів дівчину, що її кохаю.
Ой, моя дівчино, яблуневий квіте,
Як тебе побачу - сонечко засвітить!

Приспів:
Очі сині у моєї дівчини,
Усмішка щира, ніжна, ясна.
Як поцілує ще й приголубить,
Слово промовить, ніби весна!

Ой, дівчино-зоре, я тебе кохаю,
Бо щастя по світі кращого не знаю.
Там на полонині, на високім плаї
Я зустрів дівчину, що її кохаю.

Приспів.

37. На швидких поїздах
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Володимир Івасюк. Музика: Володимир Івасюк

Приспів:
На швидких поїздах
Я долаю свій шлях, —
Хай летять до мети.
І легка моя путь,
Здогадались, мабуть,
Нових друзів я хочу знайти.

Я вітання везу від донецьких степів,
Синім горам везу.
Але в серці моїм буде завжди мій дім,
Бо люблю я Донбасу красу.

Подивись навкруги — це мій край, рідний край,
Тут атланти-терикони підпирають небокрай.
Подивись навкруги — це мій край, моя земля,
Свої муки, свої мрії віднайду для неї я.

Приспів:
На швидких поїздах
Я долаю свій шлях, —
Хай летять до мети.
І легка моя путь,
Здогадались, мабуть,
Нових друзів я хочу знайти.
На швидких поїздах
Я долаю свій шлях.

38. На щастя, на долю
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Михайло Ткач. Музика: Микола Мозговий

Шануймося, друзі, на довгім віку.
Та щедрими будьмо ми завше в коханні.
Хай діти всміхаються нам в сповитку,
Літаючи в снах на світанні.

Приспів:
На щастя, на долю...
На все дороге нам до болю.
Хай зозулі віщують літа
І гріє в очах доброта.
На щастя, на долю...
Хай сонце голубить тополю,
Хай небо вклоняється полю
Шумлять пшениці і жита
На щастя, на долю...
На довгі і мирні літа!

Стрічаймося, друзі, як сестри й брати,
Прощаймось в надії зустрітися знову.
І хай нам щастить, хай щастить у житті
На дружню і щиру розмову.

На щастя, на долю...
На все дороге нам до болю.
Хай зозулі віщують літа
І гріє в очах доброта.
На щастя, на долю...
Хай сонце голубить тополю,
Хай небо вклоняється полю
Шумлять пшениці і жита
На щастя, на долю...
На довгі і мирні літа!
spoiler]

39. Ніби вчора
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Петро Запотічний. Музика: Ігор Білозір

Ніби вчора, моя мамо,
Ти будила мене рано,
Говорила мені: "Сину, час настав".
Час від рідного порогу,
Кличе даль тебе в дорогу,
Щедрий ранок сонцем вже тобі заграв.

Вже тобі дарує сонце новий день,
Джерело неспіваних іще пісень.
Щедроти черпни у нього, доброти,
А у ранків золотистих чистоти.
Диво-сили набирайся у землі,
Пам'ятай щодень слова мої.

Ніби вчора, моя мамо,
Ти будила мене рано,
Промінь сонця усміхавсь в устах твоїх.
Твоя усмішка привітна
Випромінювала світло,
Твоє слово зігрівало завжди всіх.

Вже мені дарує сонце новий день,
Щедроти черпну у нього, доброти
Диво-сили набираюсь у землі,
Пам'ятаю я слова твої.

Ніби вчора, моя мамо,
Ти будила мене рано,
З тих часів світанків стільки відійшло.
Літа з сумом відлітають,
Твої внуки підростають,
І даю їм твою ласку і тепло

Вже моїм синам дарує сонце день,
Щедроти черпнуть у нього, доброти,
Диво-сили набирайтесь у землі,
Ой сини, соколики мої.

40. Новий день над Україною (Це моя Україна день новий зустрічає)
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Степан Галябарда. Музика: Богдан Кучер.

Знову сонце ласкаве промінь свій посилає
і степам, і долинам, і потокам гірським.
Це моя Україна день новий зустрічає -
моя лагідна мати усміхаєтмся всім.

Там, де Січ Запорізька духом вольності віє
і козацькії чайки в Чорне море пливуть.
А на київських кручах сяє злото Софії,
і на гору Чернечу нас дороги ведуть.

Світлу сонця радіє Буковина й Поділля.
І над краєм Донецьким в небі жайвір співа.
А з карпатського літа лине голос трембіти.
Все то є Україна - наша пісня жива.

Це моя Україна день новий зустрічає!
Величава княгиня усміхається всім.
Слобожини вітають запашним короваєм.
Закарпаття частує хмелем чистих медів.

А у древньому Львові пані всі гонорові.
Полтавчанок, киянок як побачиш - умреш!
Синьоокі красуні - молоді волинянки...
так подивляться в душу - очі не відведеш.

А як засвіту встануть молоді козаченьки -
вміть честь боронити і любити дівчат.
І покличе Полісся на купальське весіля...
І принесуть лелеки молодих козачат...
Бо козацькому роду та й нема переводу.
І у вічному небі наші зорі горять.

Це моя Україна день новий зустрічає!
Величава княгиня - погляд ясних очей.
І гостинно, і радо, щиро вас привітає...
І запросить до хати, як поважних гостей.

41. Ой, чия ж то крайня хата
В.Зінкевич, Н. Яремчук, ВІА “Смерічка” (запис 1975 р.). Музика: Гамма Скупинський. Слова: народні

Ой чия ж то крайня хата,
Що я її не знаю?
Ой чия ж то, ой чия ж то дівчинонька,
Що я її, що я її кохаю.

Малював би на папері,
Та й паперу не маю.
Ой пішов би, ой пішов би-м я до неї,
Сам дороги, сам дороги не знаю.

Ой маю я товариша,
То він мене поведе.
А товариш, а товариш кращий мене,
Він дівчину, він дівчину відбере.

Ой чия ж то крайня хата,
Що я її не знаю?
Ой чия ж то, ой чия ж то дівчинонька,
Що я її, що я її кохаю.

42. Осінь прийшла
В.Зінкевич, Н. Яремчук, ВІА “Смерічка”. Слова: Борис Касієв. Музика: Гамма Скупинський

А осінь вже прийшла,
І в трави, і в сад.
Червоний лист зірвав
Бентежний листопад.
Наче лист сухий несе він
І моє кохання.

Приспів:
Все пройшло немов травневий сон,
Зостались тільки роси.
Була любов, наче як сад
Що вітер гойдав.
Та осінь вже прийшла.

Неначе хтось співа
Твої пісні.
Мені здається ти пройшла
В кленовій далині.
Листя шелестять,
А вітер все співа про тебе.

Приспів.

43. Пісня буде поміж нас
В.Зінкевич, Н. Яремчук, ВІА “Смерічка” (запис 1976 р.). Слова: Володимир Івасюк. Музика: Володимир Івасюк

Пролягла дорога від твоїх воріт
До моїх воріт, як струна.
То чому ж згубився твій самотній слід -
Знаєш ти одна, ти одна...

Зимна осінь ще той слід листям не накрила,
Бо до тебе навесні я повернусь, мила.
Твої руки я візьму знову в свої руки,
Й не розквітне поміж нас жовтий квіт розлуки.

Не ховай очей блакитний промінь,
Заспівай мені в останній раз.
Пісню ту візьму собі на спомин,
Пісня буде поміж нас.

Бо твій голос, бо твій голос - щедра повінь,
Я мов колос, зелен колос, нею повен.
Жовтий лист спаде і виросте зелений,
А ти в пісні будеш завжди біля мене.

Як зійдуть сніги із гір потоками,
Ой глибокими, навесні.
Забринить дорога та неспокоєм
Вдалині мені, вдалині...

Зимна осінь ще той слід листям не накрила,
Бо до тебе навесні я повернусь, мила.
Твої руки я візьму знову в свої руки,
Й не розквітне поміж нас жовтий квіт розлуки.

Не ховай очей блакитний промінь,
Заспівай мені в останній раз.
Пісню ту візьму собі на спомин,
Пісня буде поміж нас.

Бо твій голос, бо твій голос - щедра повінь,
Я мов колос, зелен колос, нею повен.
Жовтий лист спаде і виросте зелений,
А ти в пісні будеш завжди біля мене.

44. Пісня з полонини (В пісні серце розкриваю)
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Олена Пономаренко. Музика: Степан Сабадаш

Сонце сіло за горами
Та й за Верховину,
А гуцул давно чекає
Кохану дівчину.

Приспів:
Пісне з полонини,
Полинь до дівчини!
Розкажи, як я кохаю,
Як її чекаю.

Так запали в душу коси,
Стрічками обвиті,
Як волошки, сині очі -
Єдині на світі.

Приспів.

Не розкажуть про кохання
Їй вуста несмілі,
В пісні серце розкриваю
Я дівчині милій.

Приспів.

А коли засяють зорі
Понад рідним плаєм,
Ніжну пісню про кохання
Разом доспіваєм.

45. Пісня про тебе (Бачу тебе)
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Ростислав Братунь. Музика: Володимир Івасюк

Бачу тебе я в хвилі морській,
Бачу тебе я в хмарці легкій,
Бачу тебе я в срібній росі,
Бачу тебе я в першій грозі.

Приспів:
Ти підносишся деревом в синь,
Ти підносишся променем в тінь.
Ти підносишся колосом з нив,
Ти підносишся дивом всіх див.
Дивом всіх див, всіх див.

Чую тебе я в пісні риданні,
Чую тебе я в скрипки благанні,
Чую тебе, як печаль забринить,
Чую тебе, лиш тебе, кожну мить.

Приспів.

Вірю тобі я завжди і нині,
Вірю тобі, як сонцю і днині,
Вірю тобі — бо без віри не жить,
Вірю тобі, лиш тобі, кожну мить.

Приспів.

46. Попурі (Горянка, Червона рута, Край, мій рідний край)
Виконує: В.Зінкевич.

47. Прийду у сни (Ти наснись мені)
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Сергій Лазо. Музика: Анатолій Говорадло

Ти неждано ввійшла в мої сни,
Обпалила нічним поцілунком.
І я краще не знав порятунку.
Наче спалах на літньому небі,
А прокинувся я восени,
На світанку без тебе, без тебе.

Приспів:
Ти наснись мені, люба,
Ти наснись мені знову,
Щоби мрії не згасли
На порозі розлук.
Ти наснись мені, люба,
Хай мене не розбудить
Вічний сон, сон протягнутих рук.

Як приходить у серце кохання.
У яких ми кохались до рання.
Ранок в очі заглянув мені
І залишив у серці загадку,
І розтанув, мов тінь на стіні,
Лишив спомин на згадку, на згадку.

Приспів.

Ти наснись мені, люба,
Ти наснись мені знову,
Щоби мрії не згасли
На порозі розлук.
Ти наснись мені, люба,
Хай мене не розбудить
Вічний сон!..

Приспів.

Ти наснись мені, люба,
Ти наснись... Наснись...

48. Разве можно
Виконує: В.Зінкевич, ВІА “Світязь”. Слова: Юрія Рибчинського. Музика: Ігор Поклад

49. Рождение дня
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Андрій Дементьєв. Музика: Володимир Івасюк

50. Розквітай любов
Виконує: В.Зінкевич, ВІА “Світязь”. Слова: Микола Мозковий. Музика: Микола Мозговий

Ти приходиш завжди ніжним цвітом весни,
В лютий холод зими і в осінні дощі.
Ти приходиш і все, все навкруг розквіта,
Розквіта буйним цвітом незнаним.

Приспів:
Розквітай, любов, розквітай,
Буйним цвітом весни розквітай!
Запалай, любов, запалай,
В кожнім серці, любов, запалай!

Ти приходиш для всіх, наче радісний сміх,
Наче пісня дзвінка, ніби ясна зоря.
Ти приносиш в серця світлий подих весни,
Море радості, ніжності, щастя.

Приспів.

51. Розквітай моя Волинь (запис з виступу)
Виконує: В.Зінкевич. Музика: С. Ущенко. Слова: Олександр Богачук

Мій краю дорогий,
Земля моя, Волинь,
І золото хлібів,
І неба височинь.
В ліса твої, поля
Закоханий, стою,
Тебе, як вірний син, люблю.

Волинь моя, зоря моя ясна,
Рушник ланів мене гостинно зустріча.
Волинь – це хліб в долонях материнських,
Люблю тебе, моя земля!

Розквітай, моя Волинь, розквітай,
В серці Світязя блакить, розквітай!
Чарівна пісня Лесі
Хай летить в піднебесся!
Розквітай, моя Волинь, розквітай,
В серці Світязя блакить, розквітай!
Чарівна пісня Лесі
Хай летить в піднебесся
Над просторами
Неозорими
Хай летить!

Волинь моя, зоря моя ясна,
Рушник ланів мене гостинно зустріча.
Волинь – це хліб в долонях материнських,
Люблю тебе, моя земля!

52. Русские берёзы
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Талгат Нігматуллін. Музика: Євген Ширяєв

53. Світ без тебе
Виконує: В.Зінкевич, ВІА “Світязь”. Слова: Василь Бабух. Музика: Володимир Івасюк

Далечінь між нами — сто доріг,
Далечінь між нами — сто розлук.
Тільки б я в душі своїй зберіг
Лебединий поклик твоїх рук.

Без тебе світ — зів'ялий квіт,
Без тебе світ — студений лід,
Без тебе спів гірських вітрів
Журбою в серці забринів.

А в днину сонця і тривог
Одна любов у нас на двох.
Одна любов, одна печаль,
Єдина стежка в синю даль.

Як немає квітки без тепла,
Так нема кохання без чекань!
Я без тебе — човен без весла,
Повернись і в очі мої глянь.

Як немає літа без весни,
Так нема кохання без надій,
Повернися знову в мої сни,
Будь струною скрипки моїх мрій.

Без тебе світ — зів'ялий квіт,
Без тебе світ — студений лід,
Без тебе спів гірських вітрів
Журбою в серці забринів.

А в днину сонця і тривог
Одна любов у нас на двох.
Одна любов, одна печаль,
Єдина стежка в синю даль
І стежка в синю даль,
Стежка в синю даль,
І стежка в синю даль.

54. Серце скрипки (Чиє то в скрипці серце б'ється)
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Олександр Богачук. Музика: Ігор Перчук

Чиє то в скрипці серце б'ється?
Чия печаль в струні щемить?
Сумує, плаче і сміється,
Мов ти явилася на мить.
Чи чуєш ти, моя кохана,
До тебе співом лину я!
І серце скрипки так жадано
Твоє виспівує ім'я.

Приспів:
Дай ласки світлої такої,
Як скрипки ніжної мотив,
П'янкої, млосної такої,
Любов любов'ю освіти!

Мовчали очі, не мовчали,
Лиш усміхалися вуста,
А в них світились і палали
Іще несказанні слова.
Чи чуєш ти, моя кохана,
До тебе співом лину я!
І серце скрипки так жадано
Твоє виспівує ім'я.

Приспів.

55. Серце скрипки (Чиє то в скрипці серце б'ється)
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Олександр Богачук. Музика: Ігор Перчук

56. Сині гори
Виконує: В.Зінкевич, ВІА “Світязь” (?). Слова: Петро Скунць. Музика: Володимир Домшинський

Ой, Карпатські гори,
Поклик вічної краси.
Як зелене море
Тут шумлять ліси.
Про кохання наше
Нам розкаже угорі
Полонинська ватра,
Схожа до зорі.

Приспів:
Заграло сонце у серці,
Наче музика незнана
І лунає та дивна музика
В душі моїй.
Заграло сонце в твоїх очах
Замріяних, кохана.
В твоїх очах, синіх очах
Сонячний світ надій.
В твоїх очах, синіх очах
Замріяних надій.

Кличуть нас трембіти,
Кличуть гори і краса
Там, де ціле літо
Ватра не згаса.
А коли Карпати
У зимовім білім сні -
Не посміють спати
Серце і пісні.

Приспів.

В твоїх очах, синіх очах
Сонячний світ надій.
В твоїх очах, синіх очах
Замріяних надій!..

57. Скажи мені, що сталося
Виконує: В.Зінкевич, ВІА “Світязь”. Слова: невідомий. Музика: невідомий.

Скажи мені, скажи, що сталося?
Сплела вінок печаль...
Як жаль мені, що ми розсталися,
Як жаль весни і цвіту жаль...

Приспів:
Якщо не сонцем, то хоч променем
Вернися ти до мене знов...
Невже залишиться нам спомином
Захмарена любов?..

Щоб не було і щоб не сталося -
Моїм словам повір.
Весною ти в мені зостанешся
До білих зір, зимових зір!

Приспів.

Ой, ти вітре — вітровію, хмари прожени,
Поверни до мене мрію, щастя поверни,
Засвіти зірки урочі чарами ночей,
Поверни кохані очі до моїх очей!

58. Скажи, скажи
В.Зінкевич, Н. Яремчук, ВІА “Смерічка”. Слова: Василь Бабух. Музика: Валерій Громцев

Люба,
Без тебе дні мов ночі
Та зве крізь стіну
Жагучий поклик рук,
Гріють чеканням твої очі
Мене в житті від холоду розлук.

Приспів:
Я пісню шлю на вітру крилах
На ті плаї, де твій ясніє слід.
скажи, скажи, далека мила
Чи не зів'яв кохання горицвіт?
Скажи...

Смуток загою сон-травою,
Гаям роздам по крапельці віку,
Тільки б зустрів сонце з тобою
В росі довгих літ на щастя рушнику.

Приспів.

59. Скрипка грає
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Юрій Рибчинський. Музика: Ігор Поклад

Вже догорає небокрай
І злітає жовтий лист —
Моя печаль.
Вже ідуть від неба до землі,
Ідуть дощі, як скрипалі,
У синю даль.

Приспів:

Скрипка грає, серце крає,
Наше літо догорає.
Скрипка грає, плаче гірко,
То кохання гасне зірка.

Вже полум'яні солов'ї
Не повернуться у гаї
В розмай дібров.
Вже у полоні хмарних днів,
Наче музика без слів,
Моя любов.

Приспів.

Вже не приходиш ти у сни,
Кольорові мої сни,
Як цвіт весни.
Вже відлунали ті пісні,
Що присвячені мені,
Щасливі дні.

Приспів.

Згасла зоря, але ніколи, ніколи у моєму серці
Не згасне та дивна музика першого кохання.

Приспів.

60. Сніжинки падають
В.Зінкевич, Н. Яремчук, ВІА “Смерічка”. Слова: Анатолій Фартушняк. Музика: Левко Дутковський

Сніжинки падають,
Пухнасті падають
Кругом в іскринках, кольорах.
Це вже прийшла до нас, прийшла зима
З любов'ю в радісних очах.

Приспів:
Усміхаються діброви і ліси
Від чарівної зимової краси.
І смерічки осяйні
І Карпати в далині -
Всі вітають білосніжні дні.

Ген-ген за річкою,
Що в'ється стрічкою
Кружляє вітер на плаях,
А поміж горами в далекий край
Несе сніжинку на руках.

Приспів.

Сніжинки падають,
Пухнасті падають
Кругом в іскринках, кольорах.
І розцвітають скрізь, мов квіти ті,
В зимових райдужних зірках.

Приспів.

61. Солодка омана
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Галина Дишиневич. Музика: Олег Слободенко

Так бува навесні,
Коли хочеться сонця і літа,
Зимно так на душі,
Навіть слово не в силі зігріти.
Просвіта уночі на гіллі,
Де самотність гніздиться,
З приморозних вогнів
Квітка зради, оманою зветься.

Приспів:
То солодка омана,
Що п'янить і дурманить,
На душі від обману,
Як неправди солона сльоза.
То солодка омана,
Що так швидко зів'яне
На душі від обману,
Як неправди солона сльоза.

Так бува у житті,
Поспішаєш на зустріч коханню,
Глянь, метелик злетить,
Заворожений сяйвом омани.
І незна де межа,
За якою так важко пізнати,
Замість правди іржа,
Очі дивляться поглядом зради.

Приспів.

62. Срібні очі (Твої очі)
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Ростислав Братунь. Музика: Павло Дворський.

Таких, як місяця крило
У пізнім стиглім липні,
Ніде, ніколи не було
Очей небесних срібних,
А може то джерела два
Прозорі та глибокі.
І тайна вічно їх жива,
Як вічний мій неспокій;

Приспів:
Місячне сяйво очей твоїх
Радість і смуток, сльози і сміх,
Глибінь джерельна, глибінь без дна
Така на світі ти одна.

Вони всміхаються мені,
Мов вечорові ранні,
Не очі, а шалені сни
Провісники кохання.
Не очі, а шалені сни
Провісники кохання.

Приспів.

63. Там за дорогами
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Н. Дичко. Музика: Остап Гавриш.

Там за дорогами, там за туманами,
На перехрестях юних мрій
Стрілися весни зі снами жаданими,
З вітрами наших надій.
Ласкою вквітчані, щастям зарошені
Радісно світяться дні,
На свято любові були ми запрошені,
В серцях вигравали пісні.

Приспів:
О, дай мені торкнутись вуст твоїх медових
Доки жар кохання в серці не погас!
О, дай мені дізнатись, зоря вечорова,
Чи над почуттями вже не владний час?!

Як скоротити, коханий, нам відстані
Між веснами, що відцвіли?
Знову пливуть наші долі до пристані,
До пристані сонця й весни.
Знову серця нам бринять дивострунами,
Душу зігріють теплом.
Вічно в піснях ми залишимось юними,
Хоч осінь кружля над чолом.

Приспів.

64. Темна ніч на гори ляже
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Богдан Грицак. Музика: Богдан Грицак.

Серед гір високих – полонин широких,
Де туман сивіє в далині,
Де весна на плаях, роси розсипає
Доля усміхнулася мені.

Як настане літо і засипле цвітом
Стежку, по котрій до тебе йшов,
Як загляну в очі – молоді дівочі
Доки місяць в небі не зійшов.

Приспів:
Темна ніч на гори ляже, темна ніч на гори ляже,
Помандрує день за перевали
Я спасибі долі скажу, я спасибі долі скажу,
Що тебе мені подарувала..

В полонинах квіти і голубить вітер,
Пелюстки додолу упадуть,
Хоч вода глибока стрінеться в потоках
Все одно до тебе перейду.

Приспів.

65. Тече вода
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Юрій Рибчинський. Музика: Ігор Поклад

Гей-гей, весни світанок.
Гей-гей – сніги вже тануть.
Гей-гей, гей-гей, як мої роки
Течуть із гір стрімкі потоки.

Приспів:

Тече вода, тече бистра вода.
Тече вода і минають літа.
Ой, не біжи вода так швидко,
Шепоче їй блакитна квітка
Ой, не біжи, вода, так швидко,
Гей-гей, гей-гей.
Ой, зупинися, хоч на хвилинку, –
Тече вода, не зна зупинку,
Тече вода не зна зупинку,
Гей!

Гей-гей, весняна повінь,
Гей-гей, як в серці спомин,
Гей-гей, гей-гей, скажіть світнання,
Як повернуть мені кохання?

Приспів.

66. Ти знов прийдеш
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Мар'ян Гаденко. Музика: Мар'ян Гаденко.

Кохання радість, сум розлуки,
Тепло сердець і твої руки,
І поцілунки, аж до ранку
Лишила ти мені на згадку.
Печаль розлук, безмежне море,
Понесла ти у сині гори,
Де виграють гірські потоки,
Лишила ти мені неспокій.

Приспів:
Ти знов прийдеш, я добре знаю,
Бо сум потоків, моя люба, серце крає.
Ми нерозлучні вже ніколи
І нам всміхатись будуть знов
Ранкові зорі.

Тебе, кохана, я чекаю,
А дні летять, а дні минають.
Тебе, кохана, не забуду.
Хто винен з нас - час розсудить.
Печаль розлук, безмежне море,
Понесла ти у сині гори,
Де виграють гірські потоки,
Лишила ти мені неспокій.

Приспів.

67. Ти прийди в синю ніч
В.Зінкевич, ВІА “Смерічка”. Слова: Анатолій Фартушняк. Музика: Левко Дутковський

Ти прийди в синю ніч
Принеси мені зорі
Щирий погляд очей
І світанки прозорі

Де ти, де ти?
Мені на руках принеси
Принеси, принеси
В синю ніч принеси

Ти прийди в синю ніч
Принеси мені літо
І бажання дзвінке
Мрій моїх Аеліта

Поцілунки мені
Ти мені принеси
Принеси, принеси
В синю ніч принеси

Ти прийди в синю ніч
Принеси мені щастя
І веселку в душі
До квітучого серця

Незрівнянну любов
Ти мені принеси
Принеси, принеси
В синю ніч принеси

Незрівнянну любов
Ти мені принеси
Принеси, принеси
В синю ніч принеси

68. Ти сонце в небі
Виконує: В.Зінкевич, ВІА “Світязь”. Слова: Борис Касієв. Музика: Гамма Скупинський[/color]

За небокраєм тумани грають,
А я співаю сумні пісні.
А там в долині живе дівчина,
Неначе квітка на весні.

Приспів:
Ти сонце в небі ти цвіт рожевий,
Ти моя весна.

Дивлюсь у воду стрімкої річки,
Шукаю броду, та не знайду.
А скрипка грає, бо добре знає,
Що через повінь я пройду.

Приспів.

69. Тобі вклонюсь, доленько моя (запис з виступу)

Сміється в небі місяць молодий
І соловей до ранку не змовкає
І більм сяйвом світяться сади
Така любов на струнах серця грає

То все мій неповторний рідний край
Тут народився, тут живу й кохаю
Співай же серце, ти музико грай,
Такого краю більш ніде не має.

Приспів:
Тобі вклоняюсь доленько моя
За те, що в Україні народився
Що у красі і щасті виріс я
І материнським словом причастився.

Нового віку, сонце вже встає
І нам його зозуленька віщує
А українство дороге моє
Одвічно край свій любить і шанує

Надія наша чиста як роса
Творити щастя в мирі і надії
Щоб усміхались літні небеса
І линули до вічності єдині

Приспів.

Мої тут джерело, мій рідний край
Тут народився, тут живу й кохаю
Співай же серце, ти музико грай,
Такого краю більш ніде не має.

70. Хай щастить!
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Вадим Крищенко. Музика: Ігор Поклад

У даль віків біжить Дніпро,
Біжить жива вода.
Дарує нам людське добро,
Дарує нам живе тепло,
Не подолає радості біда.
І знову чути віддаля -
Дніпрова хвиля промовля:

Приспів:
Хай щастить вам, люди добрі,
Хай пісні летять за обрій,
Щира дружба стане на рушник. Гей! Гей!
Хай серця і ваші долі
Б'ють у струни сонячних музик.

Гойдає ніч зорю Карпат,
Несе до полонин.
Повторить знов луна стократ:
Тобі я брат, мені ти брат,
Бо, наче батько, край у нас один.

І знову чути віддаля -
Співає вся моя земля:

Приспів.

71. Хай щастить! (ін. вер.)
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Вадим Крищенко. Музика: Ігор Поклад

У даль віків біжить Дніпро,
Сурмить п’янка вода.
Весніє нам живе тепло,
Ясніє нам людське добро,
Не подолає радості біда.
Глибокий світ - і чути віддаля -
Дніпрова бистрина мов промовля:

Приспів:
Хай пісні летять за обрій,
Щира дружба стане на рушник. Гей! Гей!
Хай серця і ваші долі
Б'ють у струни сонячних музик.

Гойдає ніч зорю Карпат,
Несе до полонин.
Повторить знов луна стократ:
Тобі я брат, мені ти брат,
Бо, наче батько, край у нас один.
Високий світ - і чути віддаля -
Береться в голоси моя земля.

Приспів.

Таврійський степ туге зерно
Кладе у колоски.
Усе, усе, що нам дано,
Не заросте вже полином,
Бо знає силу братньої руки.
Широкий світ - і чути віддаля -
Говорять на вітрах степи-поля.

Приспів.

72. Русские берёзы
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Талгат Нігматуллін. Музика: Євген Ширяєв

73. Червона рута
В.Зінкевич, Н. Яремчук, ВІА “Смерічка” (запис 1970 р.). Слова: Володимир Івасюк. Музика: Володимир Івасюк

Ти признайся мені,
Звідки в тебе ті чари,
Я без тебе всі дні
У полоні печалі.

Може, десь у лісах
Ти чар-зілля шукала,
Сонце-руту знайшла
І мене зчарувала?

Приспів:

Червону руту
Не шукай вечорами, -
Ти у мене єдина,
Тільки ти, повір.

Бо твоя врода -
То є чистая вода,
То є бистрая вода
З синіх гір.

Бачу я тебе в снах,
У дібровах зелених
По забутих стежках
Ти приходиш до мене.

І не треба нести
Мені квітку надії,
Бо давно уже ти
Увійшла в мої мрії.

Приспів:

Червону руту
Не шукай вечорами, -
Ти у мене єдина,
Тільки ти, повір.

Бо твоя врода -
То є чистая вода,
То є бистрая вода
З синіх гір.
То є бистрая вода
З синіх гір.

74. Червона рута
В.Зінкевич. Слова: Володимир Івасюк. Музика: Володимир Івасюк

75. Червоні яблука моїх пісень
Виконує: В.Зінкевич, ВІА “Світязь”. Слова: невідомий. Музика: невідомий.

Добрий день, краю мій,
Добрий день!
Вам щастя, люди добрі,
Сонце ваших сердець хай не зна
Печалі й суму обрій.
Зерна добрих пісень хай зійдуть
І рясніє сад пісенний,
І там зів'є гніздо
Веселий птах, що знає до зірок,
Чарівний шлях!

Доки листя ще на кроні,
Доки вітру сняться сни
Я несу до вас в долонях
Яблуневий сміх весни,
А, як осінь в очі гляне,
Принесу я вам в той день
Червоні яблука моїх пісень!

76. Шлях до Тараса
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Юрій Рибчинський. Музика: Олександр Осадчий

В дні перемог і в дні поразок,
Щасливі дні і в дні сумні
Іду з дитинства до Тараса,
Несу думки свої земні.

Коли в душі моїй тривога,
Коли в душі пекельний щем,
Іду до нього, до живого
У всесвіт віршів і поем.

Крізь вітер злий карбую кроки
І чую серцем кожну мить,
"Реве та стогне Дніпр широкий",
Щоб розбудити всіх, хто спить.

Ой червона рута на чолі твоїм,
Ой крута та круча, де Тарас стоїть
Ой крута та круча, де стоїть Тарас
І крізь роки кличе, кличе, кличе нас!

Я не один іду до нього –
Ідуть до нього тисячі,
Наче грішники до Бога
Свої печалі несучи.

І доки в римах Заповіту
Вогонь поезії не згас.
Той рух до сонця не спинити
Бо зветься сонце те Тарас.

Іду крізь свята, і крізь будні,
Крізь глум юрби, і суєту
Ні не в минуле, а в майбутнє
До тебе я, Тарасе, йду.

77. Я піду в далекі гори (Мила моя)
В.Зінкевич, Н. Яремчук, ВІА “Смерічка”. Слова: Володимир Івасюк. Музика: Володимир Івасюк

Я піду в далекі гори
У вечірнюю годину
І попрошу вітра з ворів,
Щоб не спав, не спав до днини.

Щоб летів на вільних крилах
У широкі полонини
І приніс до ранку квіти,
Що кохають очі сині.

Приспів:
Мила моя, люба моя,
Сонця ясен цвіт,
Я несу в очах до тебе
Весь блакитний світ.
Я несу в устах цілунки,
Радісні пісні,
А в руках несу я ласку
Й квіти весняні.

Не ховайсь ти сивий вітре
Бо знайду тебе я всюди,
Білі квіти, ніжні квіти
Все одно моїми будуть.

Перейду я бистрі ріки
І піднімусь аж за хмари,
В твоє царство, де смереки
Під зірками в'ють хорали.

Приспів.

78. Я піду в далекі гори (Мила моя) запис з фільму
В.Зінкевич, Н. Яремчук, ВІА “Смерічка”. Слова: Володимир Івасюк. Музика: Володимир Івасюк

79. Ясени
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Михайло Ткач. Музика: Олександр Білаш

Ясени, ясени,
Бачу вас за селом край дороги,
Бачу вас у красі,
Коли світиться ранок в росі.
Ви приходите в сни,
Як дитинство моє босоноге,
Ви приходите в сни,
Кучеряві мої ясени.

Ясени, ясени,
Наді мною шумлять ваші крона,
І,неначе літа,
Жовте листя за вітром зліта.
Перший сніг сивини
Я приніс, як тривогу, на скронях,
Перший сніг сивини
Впав на скроні мої, ясени.

Ясени, ясени,
За селом прокричали лелеки
І холодний, як лід,
Залишили на обрії слід,
Їм шукати весни
І летіти далеко-далеко,
Їм шукати весни
І вертатись до вас, ясени.

Ясени, ясени,
Бачу вас за селом край дороги,
Вам вклоняюсь до ніг,
Як вертаю з далеких доріг.
Ви приходите в сни,
Як дитинство моє босоноге,
Ви приходите в сни,
Кучеряві мої ясени.

Ясени, ясени,
Ви приходите в сни...

80. Балада про Віктора Хара
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Богдан Стельмах. Музика: Володимир Івасюк

Похмура ніч над Чілі залягла,
Та смерть життя здолати не змогла.
Ще під катами похитнеться трон,
В народу кожна пісня — то патрон.

Приспів:

Стоїть Віктор на лінії вогню,
Шість смілих струн стріляють в солдатню.
Поети на посту —
І пісня не вмира,
Дзвенить крізь ніч густу
Твоя відважна гра.
Дзвени, гітаро, дзвени, гітаро,
О, дзвени, гітаро!

Як воду спрагла нива навесні,
Ввібрав народ усі твої пісні.
А ворогів пісні твої уб’ють,
Уб’ють на світі ненависть і лють.

Приспів.

Нехай у тебе нині рук нема,
Але твоя гітара не німа.
Твоя гітара — автомат,
Бо ти співець, бо ти — солдат.

Приспів.

81. Музико моя
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Юрій Рибчинський. Музика: Ігор Перчук

Музико моя, ти зійшла з небес
І з тих давніх літ я несу в ній хрест.
Музико моя, мій пекельний біль,
Я на все життя присягнув тобі.

Приспів:
Музика, музика, музика -
Перша травнева гроза.
Музика, музика, музика -
Чиста дівоча сльоза.
Музика, музика, музика -
Юний шалений ручай.
Музика, музика, музика -
Радість моя і печаль.

Раптом задивлюсь, щастя промайне,
Музико моя, не покинень мене.
Якщо винен я, за гріхи прости.
Нащо жить мені, якщо зникнеш ти?

Приспів.

Музика, музика, музика...
Музико моя, не покинень мене...

82. Скажи, скажи
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Василь Бабух. Музика: Валерій Громцев

Люба,
Без тебе дні мов ночі
Та зве крізь стіну
Жагучий поклик рук,
Гріють чеканням твої очі
Мене в житті від холоду розлук.

Приспів:
Я пісню шлю на вітру крилах
На ті плаї, де твій ясніє слід.
скажи, скажи, далека мила
Скажи...

Смуток загою сон-травою,
Гаям роздам по крапельці віку,
Тільки б зустрів сонце з тобою
В росі довгих літ на щастя рушнику.

Приспів.

83. Тільки раз цвіте любов (Лиш раз цвіте любов)

Поглянь — усе навколо зацвіло,
Ясна вода і сонце золоте.
Цвітуть гаї, цвіте густе зело, —
Чому ж любов так довго не цвіте?

Приспів:

В ріку перероста дзвінкий ручай,
Хай серце не бере гірка печаль,
Бо ранок сонцем кожен день цвіте для нас,
Та лиш любов цвіте один-єдиний раз.

Стрімка ріка загубиться в морях,
Журбу розвіють радощі весни.
Минеться все, але любов моя
Не зронить цвіту навіть восени.

Приспів.

84. Тільки раз цвіте любов (Лиш раз цвіте любов)

85. Только любовь

86. На щастя, на долю
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Михайло Ткач. Музика: Микола Мозговий

87. Усе на світі від любові
Виконує: В.Зінкевич. Слова: Вадим Крищенко. Музика: Олександр Злотник

Схилилась осінь до весни,
Забувши про сніги зимові,
Коли зустрілися вони...
Усе на світі, усе на світі,
Усе на світі від любові.

І засвітилися вони,
Неначе зорі вечорові
Коли два погляди зійшлись...
Усе на світі від любові.

Любові дивні почуття,
Як хвилі музики раптові,
Коли злилися їх вуста...

Уже сини, як ясени,
А почуття вирують знове,
Не йдуть закохано вони...
Усе на світі від любові.

Також є прохання до відвідувачів Гуртом ділитись піснями або посиланнями на пісні яких не має в релізі, або на записи в кращій якості (ПП).

06.05.13 торрент оновлено! Додано кілька пісень у кращій якості.
Прохання перезавантажити торрент-файл.

Бронзовий реліз (на рейтинг впливає 75% завантаженого)
 zinkevych_vasyl_586.torrent 
 Трекер:    Зареєстрований   

Завантажити / скачати українську музику

відео для новачків

Зареєстрований:   2013-05-06 19:59
 Розмір:   491 MB 
 Подякували:   122    (список)
 Оцінка музики:   9.9/10 (Голосів: 37)

Список файлів завантаження
Папка: Зінкевич Василь
1 01. А любов.mp3 3 MB
2 02. А я знаю.mp3 3 MB
3 03. Балада про мальви (Мальви).mp3 4 MB
4 04. Весна для тебе.mp3 4 MB
5 05. Від перевалу до перевалу.mp3 7 MB
6 06. Вірю.mp3 11 MB
7 07. Голос скрипки (запис з концерту).mp3 2 MB
8 08. Горянка (Раз весною в горах на високім плаї...).mp3 9 MB
9 09. Горянка.mp3 9 MB
10 10. Два кольори.mp3 10 MB
11 11. Де смереки стрункі (Де трембіта співа).mp3 6 MB
12 12. Де ясні зорі (Дай нам, доле, щедрих літ).mp3 4 MB
13 13. Забудь печаль (Весільна заметіль).mp3 4 MB
14 14. Залишені квіти.mp3 9 MB
15 15. Залишені квіти (запис фільму з “Червона Рута”).mp3 4 MB
16 16. Заметіль (Така глибока ніч).mp3 3 MB
17 17. Знов я у гори іду.mp3 7 MB
18 18. Знову літо.mp3 4 MB
19 19. Кличу тебе.mp3 4 MB
20 20. Край, мій рідний край.mp3 4 MB
21 21. Літо пізніх жоржин.mp3 8 MB
22 22. Любовь останется.mp3 3 MB
23 23. Мамина світлиця (Світлиця) - вер. 1.mp3 12 MB
24 24. Мамина світлиця (Світлиця) - вер. 2.mp3 6 MB
25 25. Мамина світлиця (Світлиця) - вер. 3.mp3 4 MB
26 26. Марічка (В\'ється, наче змійка, неспокійна річка...).mp3 4 MB
27 27. Ми йдемо далі.mp3 8 MB
28 28. Міст надії.mp3 6 MB
29 29. Море вечорове (Мелодія прозора).mp3 5 MB
30 30. Моя перша любов.mp3 5 MB
31 31. Музика весни.mp3 3 MB
32 32. Музика звучить.mp3 4 MB
33 33. На березі життя.mp3 9 MB
34 34. На перехресті доріг (Крізь літа).mp3 3 MB
35 35. На перехресті доріг.mp3 7 MB
36 36. На полонині (Очі сині у моєї дівчини).mp3 3 MB
37 37. На швидких поїздах (запис з фільму “Червона Рута”).mp3 2 MB
38 38. На щастя, на долю.mp3 7 MB
39 39. Ніби вчора.mp3 13 MB
40 40. Новий день над Україною (Це моя Україна день новий зустрічає).mp3 5 MB
41 41. Ой, чия ж то крайня хата.mp3 9 MB
42 42. Осiнь прийшла.mp3 8 MB
43 43. Пісня буде поміж нас.mp3 9 MB
44 44. Пісня з полонини (В пісні серце розкриваю).mp3 3 MB
45 45. Пісня про тебе (Бачу тебе).mp3 7 MB
46 46. Попурі (Горянка, Червона рута, Край, мій рідний край).mp3 4 MB
47 47. Прийду у сни (Ти наснись мені).mp3 9 MB
48 48. Разве можно.mp3 4 MB
49 49. Рождение дня.mp3 8 MB
50 50. Розквітай любов.mp3 3 MB
51 51. Розквітай моя Волинь (запис з виступу).mp3 4 MB
52 52. Русские берёзы (запис з концерту).mp3 4 MB
53 53. Світ без тебе.mp3 2 MB
54 54. Серце скрипки (Чиє то в скрипці серце б\'ється).mp3 4 MB
55 55. Серце скрипки (Чиє то в скрипці серце б\'ється) - ін. версія.mp3 6 MB
56 56. Сині гори.mp3 3 MB
57 57. Скажи мені, що сталося.mp3 7 MB
58 58. Скажи, скажи.mp3 7 MB
59 59. Скрипка грає.mp3 9 MB
60 60. Сніжинки падають.mp3 3 MB
61 61. Солодка омана.mp3 6 MB
62 62. Срібні очі (Твої очі).mp3 7 MB
63 63. Там за дорогами.mp3 4 MB
64 64. Темна ніч на гори ляже.mp3 3 MB
65 65. Тече вода.mp3 3 MB
66 66. Ти знов прийдеш.mp3 4 MB
67 67. Ти прийди в синю ніч.mp3 6 MB
68 68. Ти сонце в небі.mp3 6 MB
69 69. Тобі вклонюся, доленько моя (запис з виступу).mp3 3 MB
70 70. Хай щастить!.mp3 3 MB
71 71. Хай щастить! (ін. вер.).mp3 8 MB
72 72. Русские берёзы.mp3 7 MB
73 73. Червона рута.mp3 7 MB
74 74. Червона рута.mp3 4 MB
75 75. Червоні яблука моїх пісень.mp3 4 MB
76 76. Шлях до Тараса.mp3 11 MB
77 77. Я піду в далекі гори (Мила моя).mp3 7 MB
78 78. Я піду в далекі гори (Мила моя), (запис з фільму “Червона Рута”).mp3 3 MB
79 79. Ясени.mp3 10 MB
80 80. Балада про Віктора Хара.mp3 5 MB
81 81. Музико моя.mp3 4 MB
82 82. Скажи, скажи (запис з виступу).mp3 3 MB
83 83. Тільки раз цвіте любов (Лиш раз цвіте любов) (запис з виступу).mp3 2 MB
84 84. Тільки раз цвіте любов (Лиш раз цвіте любов).mp3 3 MB
85 85. Только любовь.mp3 6 MB
86 86. На щастя, на долю (інша версія).mp3 5 MB
87 87. Усе на світі від любові (запис з виступу).mp3 7 MB
88 88. Червона рута (версія з платівки).mp3 7 MB
89 cover.jpg 293 KB
bot 
робот

Востаннє: 26.05.05

2012-02-14 00:23  
Тему перенесено з Сирий матеріал до форуму Невидане

fv007

ssTAss 
Модератор музики

2012-02-14 00:31  
fv007 написано:
російська

ого
ніколи від нього і слова кацапського не чув, а тут аж 3 пісні...

gorislavets 
Поважний учасник

Востаннє: 21.07.14

2012-02-14 16:52  
Пісні тупо передрані з інтернету, в основному з соцмережі "Вконтакте", разом з усіма помилками. Спробую дещо виправити:
Гай, зелений гай - цю пісню Зінкевич ніколи не співав.
Залишені квіти - Василь виконує її без Яремчука. І пісня навряд чи записувалася у 1976 році, це запис початку 70-х.
Лишь любовь остается - музика Ігоря Перчука, вірші Сергія Лазо.
Ми йдемо далі - скоріше це Яремчук і Надія Пащенко без Василя, треба уточнити у Левка Дутковського.
Море вечорове - музика Альберта Хаммонда, український текст Тамари Севернюк. П. Россі - персонаж-фантом, якого ніколи не існувало. Про Хаммонда можете прочитати на платівці Хуліо Іглесіаса, який виконував цю пісню в оригіналі ("Se tornassi").
Крізь літа - музика точно Олега Слободенка, слова не знаю чиї.
На швидких поїздах - з ВІА "Смерічка". З фільму "Червона рута", 1971.
Ой чия ж то крайня хатка - музика Гамми Скупинського, слова народні.
Осінь прийшла - без Яремчука, і напишіть правильно прізвище автора слів - Касієв.
Разве можно - музика Ігоря Поклада, вірші Юрія Рибчинського, зі "Світязем".
Рождение дня - музика Володимира Івасюка, вірші Андрія Дементьєва.
Русские березы - музика Євгена Ширяєва, вірші Талгата Нігматулліна.
Скажи, скажи - без Яремчука.
Сніжинки падають - без Яремчука, він ніколи не виконував цю пісню.
Ти прийди в синю ніч - музика Левка Дутковського, вірші Анатолія Фартушняка.
Ти сонце в небі - музика Гамми Скупинського, вірші Бориса Касієва.
Чарівна обручка - співає не Зінкевич, а Валерій Громцев, Сергій Вінницький та ВІА "Світязь", про це написано на обкладинці платівки, звідки пісня, а також тут:
http://uaestrada.org/pisni/ch/charivna-obruchka
Край, мій рідний край - музика та слова Миколи Мозгового.
Напишіть правильно прізвища митців: ЯРЕМЧУК, ДВОРСЬКИЙ, ГАВРИШ, а то у вас Двірський, Яремчик, Гаврик.
Всі пісні, щодо яких ви сумніваєтесь, "Світязь" грає чи не він, дійсно записані зі "Світязем". Лише сумніваюся щодо "Балада про мальви" та "Світ без тебе" - дуже схоже на оркестр.
Поки що все. Знайду додаткову інформацію - повідомлю.

fv007 
VIP

2012-02-14 21:04  
gorislavets, щоро вам вдячний! Робив цю тему саме для того щоб зробити повноцінну збірку пісень які виконує саме В.Зінкевич, і розраховував в цьму на допомогу тих хто знає його творчість.

gorislavets написано:
Пісні тупо передрані з інтернету, в основному з соцмережі "Вконтакте", разом з усіма помилками

Так, усі пісні в основному з інтернету, доступу до іншого джерела записів не маю.
Але не "тупо". Попробуйте тупо передріть те, що є в мережі і у вас вийде збірка з більше як сотні пісень, з немалюю їх частиною у апконверті, та дублями.
Перевагу надавав саме пісням, які можна було найти будь-де, тільки б не "Вконтакті"!

Перше, що ставилося за мету - це вписати правильні назви пісень, в цьому я орієнтувався на pisni.org.ua (прослуховувалася пісня, порівнювалася з текстом). Авторів текстів і музики, без аналізу,також переписав звідти ж, через це і помилки.

Друге, вибирав пісні, що відповідають реальному бітрейту.

gorislavets написано:
Ми йдемо далі - скоріше це Яремчук і Надія Пащенко без Василя, треба уточнити у Левка Дутковського.

ви праві пісню виконує Н.Яремчук, але в приспівах прослуховується голос В.Зінкевича (можливо цю пісню і справді треба виключити із збірки).

gorislavets написано:
Гай, зелений гай - цю пісню Зінкевич ніколи не співав.

Ви праві,то голос Н.Яремчука, зазначу поки що про це в темі.

gorislavets написано:
Залишені квіти - Василь виконує її без Яремчука. І пісня навряд чи записувалася у 1976 році, це запис початку 70-х

Ви також праві зазначу про це в темі. Про 1976 рік інформація з диску ВІА "Смерічка (2005)"

gorislavets написано:
Осінь прийшла - без Яремчука,Скажи, скажи - без Яремчука, Сніжинки падають - без Яремчука, він ніколи не виконував цю пісню.

в цьому випадку я так і зробив, як виконавця вказував - В. Зінкевич, ВІА “Смерічка”.

Усе виправлю.
Буду вдячний за будь-яку додаткову інформацію.
Ще раз дякую!

gorislavets 
Поважний учасник

2012-02-15 00:07  
У мене є пісні Зінкевича, яких тут нема. Як їх вам переслати?
fv007 
VIP

2012-02-15 00:10  
В темі помилки вказані gorislavets виправив.

А от з файлами релізу є проблеми Sad (1)
В релізі є дві пісні які В. Зінкевич не виконує: Пісню 07. Гай, зелений гай та 72. Чарівна обручка.
І ще одна помилка за яку мені соромно - у деяких файлах, та тегах я зробив помилку замість Яремчук написав Яремчик, такщо реліз перероблятиму Sad (1)

fv007 
VIP

2012-02-16 01:09  
15.02.2012 торрент-файл змінено. Із релізу видалено 2-і пісні які В.Зінкевич не викрнує. Виправлено помолки у назвах файлів та тегах. Додано 7 пісень, які любязно надав шановний gorislavets, за що йому гарно дякую.
- 07. Голос скрипки (запис з концерту)
- 72. Русские берёзы
- 80. Балада про Віктора Хара
- 81. Музико моя
- 82. Скажи, скажи (запис з виступу)
- 83. Тільки раз цвіте любов (Лиш раз цвіте любов) (запис з виступу)
- 84. Тільки раз цвіте любов (Лиш раз цвіте любов)

Прохання до тих хто завантажив реліз з розумінням віднестися до заміни торрент-файлу.

vatryk 
Новенький

2012-02-19 05:10  
Шановний Свій, ви зробили чудову справу, упорядкувавши розкидані в Інтернеті записи неперевершеного Василя Зінкевича. Але на різних сайтах є безліч помилок, багато інформації відсутньо. Gorislavets допоміг вам виправити багато недоречностей щодо авторів і навіть виконавців поданих пісень. У мене є ще ряд зауважень, які, дуже сподіваюся, ви врахуєте. Отож пройдемося по списку пісень в алфавітному порядку.
- "Ця весна для тебе" - виправте букву у прізвищі композитора, а то образливо за шановного пана Миколу. Його прізвище СвиДюк.
- "Вірю" - слова цієї пісні написав не Петро Запотічний, а Вадим Крищенко.
- "На перехресті доріг" - слова пісні належать перу Віктора Герасимова.
- "Сині гори" - заберіть Ю із прізвища поета. Має бути Петро Скунць.
- "Солодка омана" - слова пісні написала дружина композитора Олега Слободенка Галина Дишиневич.
- "Срібні очі" - композитор Павло Дворський, а не Двірський.
З повагою Ігор, м.Дрогобич.

ssTAss 
Модератор музики

2012-02-19 17:07  
fv007 написано:
Музика: Левко Дутковський

Дутківський

gorislavets 
Поважний учасник

2012-02-19 18:17  
Ні, він все життя був Дутковським. Не вірите - дам посилання на його сторінку на Фейсбуці - поспілкуєтесь.
ssTAss 
Модератор музики

2012-02-19 18:43  
gorislavets написано:
Не вірите -

вірю

fv007 
VIP

2012-02-21 11:51  
vatryk, дякую.
Усе виправив.

fv007 
VIP

2012-03-08 00:42  
07.03 торрент-файл змінено. Додано 3 пісні, які надав шановний gorislavets.

85. Только любовь
86. На щастя, на долю (інша версія)
87. Усе на світі від любові (запис з виступу)

vatryk 
Новенький

2012-05-01 03:48  
Слова пісні "Голос скрипки" написав не Микола Мозговий, а львівський поет, журналіст, викладач Максим Міщенко.
fv007 
VIP

2012-05-04 15:20  
vatryk написано:
Слова пісні "Голос скрипки" написав не Микола Мозговий, а львівський поет, журналіст, викладач Максим Міщенко.

Напевне Ви маєте цому підтвердження. Пошукав в мережі і всюди автором значиться М.Мозговий.
Тому, щоб не наламати дров, зазначив, як авторів М.Міщенка та М.Мозгового, а там видно буде.

siangok 
Свій

Востаннє: 17.07.14

2013-02-15 11:17  
Сумно, що в Україні ніхто не спромігся систематизувати творчість Зінкевича. Велика подяка Свій за реліз. Слава Україні!
71vrizhiy88 
VIP

2013-04-08 17:39  
Це правда що Василь Зінкевич відмовився від студіозапису своїх пісень через принцип: "для людей співаю без продажу касет чи дисків щоб слухали безкоштовно люди по радіо чи телебаченню пісні" ?

gorislavets 
Поважний учасник

2013-04-09 22:49  
А дідько його знає. Студійних записів у нього багато, а от жодного альбому за своє життя так і не видав. Кажуть, у радянські часи не дозволяли, бо відмовився вступати до КПРС, а за часів незалежності... Чи то грошей не вистачає, чи бажання...
fv007 
VIP

2013-04-11 10:50  
71vrizhiy88, якщо запитуєте то значить звідкись у вас є така інформація. Уточніть джерело.
Хоча особисто я вважаю, що таке твердження є вигадкою, і правий п. gorislavets.
А от збірник із студійних записів Василя Зінкевича можна було б уже й видати.
Мінкультури може дозволити собі викидати 4 млн. грн. на досить сумнівні проекти. Краще б за багато скромнішу суму видали серію дисків із студійними записами В.Зінкевча і користь була б набагато більшою.

71vrizhiy88 
VIP

2013-04-11 12:18  
Джерело №1 - Відсутність альбомів Василя Зінкевича
Джерело №2 - Багаторазові відмови Зінкевича від запису альбомів за гроші студій
Джерело №3 - Моя особиста розмова із славетним співаком де він промовчав на це запитання
Джерело №4 - Надзвичайна любов до України співака (не продався росії, як багато...).

fv007 
VIP

2013-04-11 17:27  
71vrizhiy88, щось не бачу логіки.
Ви ж буцімто наводите цитату Василя Зінкевича
Цитата:
"для людей співаю без продажу касет чи дисків щоб слухали безкоштовно люди по радіо чи телебаченню пісні"

От я і хочу переконатись хоча б в якійсь її достовірності. А то теке враження, що хтось хотів дати розумне пояснення про відсутність сольних альбомів Василя Зінкевича і придумав таку алогічну фразу. Якщо вам хтось наводив цю цитату, то так і треба було написати (мені казали ...).

71vrizhiy88 
VIP

2013-04-11 19:15  
Добре! Мені розповів про це керівник однієї із студій.
fv007 
VIP

2013-05-06 20:03  
Торрент оновлено!
Прохання з розумінням віднестись до оновлення роздачі та перезавантажити торрент-файл Happy

Замінено пісні:
05. Від перевалу до перевалу (192 кб/с)
06. Вірю (128 кб/с)
08. Горянка (Раз весною в горах на високім плаї...) (128 кб/с)
15. Залишені квіти (запис фільму з “Червона Рута”) (128 кб/с)
23. Мамина світлиця (Світлиця) вер. 1 (128 кб/с)
33. На березі життя (256 кб/с)
37. На швидких поїздах (запис з фільму “Червона Рута”) (128 кб/с)
38. На щастя, на долю (256 кб/с)
39. Ніби вчора (128 кб/с)
51. Розквітай моя Волинь (запис з виступу) (128 кб/с)
58. Скажи, скажи (128 кб/с)
59. Скрипка грає (160 кб/с)
67. Ти прийди в синю ніч (320 кб/с)
71. Хай щастить! (ін. вер.) (256 кб/с)
77. Я піду в далекі гори (Мила моя) (167 кб/с)
78. Я піду в далекі гори (Мила моя), (запис з фільму “Червона Рута”) (128 кб/с)

на пісні з кращим бітрейтом та в кращій якості.
Додано одну пісню - 88. Червона рута (версія з платівки)

Щиро дякую п. Дмитру з Мелітополя Запорізької області за його шану до творчості Василя Зінкевича. За небайдужість та допомогу у пошуку пісень В.Зінкевича у кращій якості, частину яких і додано до оновленої збірки.

Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години

Нова тема   Відповісти

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET